Doktor Bilgileri

Dr. Mehmet Akif Çaçan
MEHMET AKİF ÇAÇAN (Diyarbakır Çocuk Hematolojisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET AKİF ÇAÇAN (Diyarbakır Çocuk Hematolojisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MEHMET AKİF ÇAÇAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MEHMET AKİF ÇAÇAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET AKİF ÇAÇAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET AKİF ÇAÇAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET AKİF ÇAÇAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET AKİF ÇAÇAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET AKİF ÇAÇAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MEHMET,  AKİF,  ÇAÇAN,   DiyarbakırMEHMET AKİF ÇAÇAN Muayene ÜcretiMEHMET AKİF ÇAÇAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET AKİF ÇAÇAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET AKİF ÇAÇAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET AKİF ÇAÇAN Hakkında BilgiYorumlarMEHMET AKİF ÇAÇAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET AKİF ÇAÇAN HakkındaMEHMET AKİF ÇAÇAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET AKİF ÇAÇAN ÖzgeçmişiMEHMET AKİF ÇAÇAN RandevuMEHMET AKİF ÇAÇAN MuayenehaneMEHMET AKİF ÇAÇAN Muayene ÜcretiMEHMET AKİF ÇAÇAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET AKİF ÇAÇAN BulGetirMEHMET AKİF ÇAÇAN NeredeCep NoMEHMET AKİF ÇAÇAN UzmanıMEHMET AKİF ÇAÇAN Özel MuayeneMEHMET AKİF ÇAÇAN NumarasıMEHMET AKİF ÇAÇAN Nerede ÇalışıyorMEHMET AKİF ÇAÇAN GörevliUzmanlıkAileMEHMET AKİF ÇAÇAN ŞikayetMEHMET AKİF ÇAÇAN ÖneriMEHMET AKİF ÇAÇAN EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET AKİF ÇAÇAN KimdirSekreterHemşireMEHMET AKİF ÇAÇAN Yeni BilgileriMEHMET AKİF ÇAÇAN Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET AKİF ÇAÇAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET AKİF ÇAÇAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET AKİF ÇAÇAN Doğum TarihiİrtibatMEHMET AKİF ÇAÇAN Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET AKİF ÇAÇAN ÖzgeçmişMEHMET AKİF ÇAÇAN BiyografiCerrahisiMEHMET AKİF ÇAÇAN DoktordurMEHMET AKİF ÇAÇAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET AKİF ÇAÇAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET AKİF ÇAÇAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHematolojisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,392 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır