Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Şadi İdem
ŞADİ İDEM (Diyarbakır Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ŞADİ İDEM (Diyarbakır Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ŞADİ İDEM hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ŞADİ İDEM iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ŞADİ İDEM ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ŞADİ İDEM ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ŞADİ İDEM ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ŞADİ İDEM ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ŞADİ İDEM ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ŞADİ,  İDEM,   DiyarbakırŞADİ İDEM Muayene ÜcretiŞADİ İDEM Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞADİ İDEM Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞADİ İDEM ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞADİ İDEM Hakkında BilgiYorumlarŞADİ İDEM KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞADİ İDEM HakkındaŞADİ İDEM Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞADİ İDEM ÖzgeçmişiŞADİ İDEM RandevuŞADİ İDEM MuayenehaneŞADİ İDEM Muayene ÜcretiŞADİ İDEM ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞADİ İDEM BulGetirŞADİ İDEM NeredeCep NoŞADİ İDEM UzmanıŞADİ İDEM Özel MuayeneŞADİ İDEM NumarasıŞADİ İDEM Nerede ÇalışıyorŞADİ İDEM GörevliUzmanlıkAileŞADİ İDEM ŞikayetŞADİ İDEM ÖneriŞADİ İDEM EleştiriHastalıklarıYorumlarŞADİ İDEM KimdirSekreterHemşireŞADİ İDEM Yeni BilgileriŞADİ İDEM Hakkında BilgiCerrahHekimŞADİ İDEM AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞADİ İDEM TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞADİ İDEM Doğum TarihiİrtibatŞADİ İDEM Tedavi OlanlarSağlıkŞADİ İDEM ÖzgeçmişŞADİ İDEM BiyografiCerrahisiŞADİ İDEM DoktordurŞADİ İDEM Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞADİ İDEM TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞADİ İDEM Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,592 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır