Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ramazan Demir
RAMAZAN DEMİR (Diyarbakır Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor RAMAZAN DEMİR (Diyarbakır Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. RAMAZAN DEMİR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. RAMAZAN DEMİR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor RAMAZAN DEMİR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor RAMAZAN DEMİR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor RAMAZAN DEMİR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor RAMAZAN DEMİR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor RAMAZAN DEMİR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.RAMAZAN,  DEMİR,   DiyarbakırRAMAZAN DEMİR Muayene ÜcretiRAMAZAN DEMİR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerRAMAZAN DEMİR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriRAMAZAN DEMİR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarRAMAZAN DEMİR Hakkında BilgiYorumlarRAMAZAN DEMİR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiRAMAZAN DEMİR HakkındaRAMAZAN DEMİR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıRAMAZAN DEMİR ÖzgeçmişiRAMAZAN DEMİR RandevuRAMAZAN DEMİR MuayenehaneRAMAZAN DEMİR Muayene ÜcretiRAMAZAN DEMİR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraRAMAZAN DEMİR BulGetirRAMAZAN DEMİR NeredeCep NoRAMAZAN DEMİR UzmanıRAMAZAN DEMİR Özel MuayeneRAMAZAN DEMİR NumarasıRAMAZAN DEMİR Nerede ÇalışıyorRAMAZAN DEMİR GörevliUzmanlıkAileRAMAZAN DEMİR ŞikayetRAMAZAN DEMİR ÖneriRAMAZAN DEMİR EleştiriHastalıklarıYorumlarRAMAZAN DEMİR KimdirSekreterHemşireRAMAZAN DEMİR Yeni BilgileriRAMAZAN DEMİR Hakkında BilgiCerrahHekimRAMAZAN DEMİR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikRAMAZAN DEMİR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviRAMAZAN DEMİR Doğum TarihiİrtibatRAMAZAN DEMİR Tedavi OlanlarSağlıkRAMAZAN DEMİR ÖzgeçmişRAMAZAN DEMİR BiyografiCerrahisiRAMAZAN DEMİR DoktordurRAMAZAN DEMİR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıRAMAZAN DEMİR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirRAMAZAN DEMİR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 31,374 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır