Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Orhan Köksal
Orhan Köksal (Diyarbakır Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Orhan Köksal (Diyarbakır Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Orhan Köksal hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Orhan Köksal iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Orhan Köksal ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Orhan Köksal ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Orhan Köksal ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Orhan Köksal ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Orhan Köksal ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Orhan,  Köksal,   DiyarbakırOrhan Köksal Muayene ÜcretiOrhan Köksal Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerOrhan Köksal Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriOrhan Köksal ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarOrhan Köksal Hakkında BilgiYorumlarOrhan Köksal KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiOrhan Köksal HakkındaOrhan Köksal Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıOrhan Köksal ÖzgeçmişiOrhan Köksal RandevuOrhan Köksal MuayenehaneOrhan Köksal Muayene ÜcretiOrhan Köksal ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraOrhan Köksal BulGetirOrhan Köksal NeredeCep NoOrhan Köksal UzmanıOrhan Köksal Özel MuayeneOrhan Köksal NumarasıOrhan Köksal Nerede ÇalışıyorOrhan Köksal GörevliUzmanlıkAileOrhan Köksal ŞikayetOrhan Köksal ÖneriOrhan Köksal EleştiriHastalıklarıYorumlarOrhan Köksal KimdirSekreterHemşireOrhan Köksal Yeni BilgileriOrhan Köksal Hakkında BilgiCerrahHekimOrhan Köksal AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikOrhan Köksal TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviOrhan Köksal Doğum TarihiİrtibatOrhan Köksal Tedavi OlanlarSağlıkOrhan Köksal ÖzgeçmişOrhan Köksal BiyografiCerrahisiOrhan Köksal DoktordurOrhan Köksal Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıOrhan Köksal TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirOrhan Köksal Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 31,935 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır