Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Alpay Çakmak
ALPAY ÇAKMAK (Diyarbakır Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ALPAY ÇAKMAK (Diyarbakır Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ALPAY ÇAKMAK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ALPAY ÇAKMAK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ALPAY ÇAKMAK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ALPAY ÇAKMAK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ALPAY ÇAKMAK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ALPAY ÇAKMAK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ALPAY ÇAKMAK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ALPAY,  ÇAKMAK,   DiyarbakırALPAY ÇAKMAK Muayene ÜcretiALPAY ÇAKMAK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerALPAY ÇAKMAK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriALPAY ÇAKMAK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarALPAY ÇAKMAK Hakkında BilgiYorumlarALPAY ÇAKMAK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiALPAY ÇAKMAK HakkındaALPAY ÇAKMAK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıALPAY ÇAKMAK ÖzgeçmişiALPAY ÇAKMAK RandevuALPAY ÇAKMAK MuayenehaneALPAY ÇAKMAK Muayene ÜcretiALPAY ÇAKMAK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraALPAY ÇAKMAK BulGetirALPAY ÇAKMAK NeredeCep NoALPAY ÇAKMAK UzmanıALPAY ÇAKMAK Özel MuayeneALPAY ÇAKMAK NumarasıALPAY ÇAKMAK Nerede ÇalışıyorALPAY ÇAKMAK GörevliUzmanlıkAileALPAY ÇAKMAK ŞikayetALPAY ÇAKMAK ÖneriALPAY ÇAKMAK EleştiriHastalıklarıYorumlarALPAY ÇAKMAK KimdirSekreterHemşireALPAY ÇAKMAK Yeni BilgileriALPAY ÇAKMAK Hakkında BilgiCerrahHekimALPAY ÇAKMAK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikALPAY ÇAKMAK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviALPAY ÇAKMAK Doğum TarihiİrtibatALPAY ÇAKMAK Tedavi OlanlarSağlıkALPAY ÇAKMAK ÖzgeçmişALPAY ÇAKMAK BiyografiCerrahisiALPAY ÇAKMAK DoktordurALPAY ÇAKMAK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıALPAY ÇAKMAK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirALPAY ÇAKMAK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,147 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır