Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Abdulkadir Özel
Abdulkadir Özel (Diyarbakır Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Abdulkadir Özel (Diyarbakır Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Abdulkadir Özel hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Abdulkadir Özel iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Abdulkadir Özel ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Abdulkadir Özel ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Abdulkadir Özel ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Abdulkadir Özel ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Abdulkadir Özel ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Abdulkadir,  Özel,   DiyarbakırAbdulkadir Özel Muayene ÜcretiAbdulkadir Özel Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAbdulkadir Özel Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAbdulkadir Özel ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAbdulkadir Özel Hakkında BilgiYorumlarAbdulkadir Özel KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAbdulkadir Özel HakkındaAbdulkadir Özel Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAbdulkadir Özel ÖzgeçmişiAbdulkadir Özel RandevuAbdulkadir Özel MuayenehaneAbdulkadir Özel Muayene ÜcretiAbdulkadir Özel ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAbdulkadir Özel BulGetirAbdulkadir Özel NeredeCep NoAbdulkadir Özel UzmanıAbdulkadir Özel Özel MuayeneAbdulkadir Özel NumarasıAbdulkadir Özel Nerede ÇalışıyorAbdulkadir Özel GörevliUzmanlıkAileAbdulkadir Özel ŞikayetAbdulkadir Özel ÖneriAbdulkadir Özel EleştiriHastalıklarıYorumlarAbdulkadir Özel KimdirSekreterHemşireAbdulkadir Özel Yeni BilgileriAbdulkadir Özel Hakkında BilgiCerrahHekimAbdulkadir Özel AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAbdulkadir Özel TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAbdulkadir Özel Doğum TarihiİrtibatAbdulkadir Özel Tedavi OlanlarSağlıkAbdulkadir Özel ÖzgeçmişAbdulkadir Özel BiyografiCerrahisiAbdulkadir Özel DoktordurAbdulkadir Özel Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAbdulkadir Özel TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAbdulkadir Özel Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,991 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır