Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Selahattin Katar
Selahattin Katar (Diyarbakır Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Selahattin Katar (Diyarbakır Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. Selahattin Katar hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. Selahattin Katar iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Selahattin Katar ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Selahattin Katar ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Selahattin Katar ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Selahattin Katar ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Selahattin Katar ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.Selahattin,  Katar,   DiyarbakırSelahattin Katar Muayene ÜcretiSelahattin Katar Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSelahattin Katar Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSelahattin Katar ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSelahattin Katar Hakkında BilgiYorumlarSelahattin Katar KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSelahattin Katar HakkındaSelahattin Katar Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSelahattin Katar ÖzgeçmişiSelahattin Katar RandevuSelahattin Katar MuayenehaneSelahattin Katar Muayene ÜcretiSelahattin Katar ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSelahattin Katar BulGetirSelahattin Katar NeredeCep NoSelahattin Katar UzmanıSelahattin Katar Özel MuayeneSelahattin Katar NumarasıSelahattin Katar Nerede ÇalışıyorSelahattin Katar GörevliUzmanlıkAileSelahattin Katar ŞikayetSelahattin Katar ÖneriSelahattin Katar EleştiriHastalıklarıYorumlarSelahattin Katar KimdirSekreterHemşireSelahattin Katar Yeni BilgileriSelahattin Katar Hakkında BilgiCerrahHekimSelahattin Katar AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSelahattin Katar TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSelahattin Katar Doğum TarihiİrtibatSelahattin Katar Tedavi OlanlarSağlıkSelahattin Katar ÖzgeçmişSelahattin Katar BiyografiCerrahisiSelahattin Katar DoktordurSelahattin Katar Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSelahattin Katar TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSelahattin Katar Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 41,386 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır