Doktor Bilgileri

Dr. Gökhan Baysoy
GÖKHAN BAYSOY (Diyarbakır Çocuk Gastroloji Hepatoloji ve Beslenme Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÖKHAN BAYSOY (Diyarbakır Çocuk Gastroloji Hepatoloji ve Beslenme Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. GÖKHAN BAYSOY hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. GÖKHAN BAYSOY iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÖKHAN BAYSOY ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÖKHAN BAYSOY ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÖKHAN BAYSOY ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÖKHAN BAYSOY ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÖKHAN BAYSOY ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.GÖKHAN,  BAYSOY,   DiyarbakırGÖKHAN BAYSOY Muayene ÜcretiGÖKHAN BAYSOY Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÖKHAN BAYSOY Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÖKHAN BAYSOY ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÖKHAN BAYSOY Hakkında BilgiYorumlarGÖKHAN BAYSOY KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÖKHAN BAYSOY HakkındaGÖKHAN BAYSOY Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÖKHAN BAYSOY ÖzgeçmişiGÖKHAN BAYSOY RandevuGÖKHAN BAYSOY MuayenehaneGÖKHAN BAYSOY Muayene ÜcretiGÖKHAN BAYSOY ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÖKHAN BAYSOY BulGetirGÖKHAN BAYSOY NeredeCep NoGÖKHAN BAYSOY UzmanıGÖKHAN BAYSOY Özel MuayeneGÖKHAN BAYSOY NumarasıGÖKHAN BAYSOY Nerede ÇalışıyorGÖKHAN BAYSOY GörevliUzmanlıkAileGÖKHAN BAYSOY ŞikayetGÖKHAN BAYSOY ÖneriGÖKHAN BAYSOY EleştiriHastalıklarıYorumlarGÖKHAN BAYSOY KimdirSekreterHemşireGÖKHAN BAYSOY Yeni BilgileriGÖKHAN BAYSOY Hakkında BilgiCerrahHekimGÖKHAN BAYSOY AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÖKHAN BAYSOY TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÖKHAN BAYSOY Doğum TarihiİrtibatGÖKHAN BAYSOY Tedavi OlanlarSağlıkGÖKHAN BAYSOY ÖzgeçmişGÖKHAN BAYSOY BiyografiCerrahisiGÖKHAN BAYSOY DoktordurGÖKHAN BAYSOY Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÖKHAN BAYSOY TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÖKHAN BAYSOY Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukGastrolojiHepatolojiveBeslenme-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 116,714 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır