Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Engin Ağaçkiran
ENGİN AĞAÇKIRAN (Diyarbakır Çocuk Diş Hekimligi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ENGİN AĞAÇKIRAN (Diyarbakır Çocuk Diş Hekimligi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. ENGİN AĞAÇKIRAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. ENGİN AĞAÇKIRAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ENGİN AĞAÇKIRAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ENGİN AĞAÇKIRAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ENGİN AĞAÇKIRAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ENGİN AĞAÇKIRAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ENGİN AĞAÇKIRAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.ENGİN,  AĞAÇKIRAN,   DiyarbakırENGİN AĞAÇKIRAN Muayene ÜcretiENGİN AĞAÇKIRAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerENGİN AĞAÇKIRAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriENGİN AĞAÇKIRAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarENGİN AĞAÇKIRAN Hakkında BilgiYorumlarENGİN AĞAÇKIRAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiENGİN AĞAÇKIRAN HakkındaENGİN AĞAÇKIRAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıENGİN AĞAÇKIRAN ÖzgeçmişiENGİN AĞAÇKIRAN RandevuENGİN AĞAÇKIRAN MuayenehaneENGİN AĞAÇKIRAN Muayene ÜcretiENGİN AĞAÇKIRAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraENGİN AĞAÇKIRAN BulGetirENGİN AĞAÇKIRAN NeredeCep NoENGİN AĞAÇKIRAN UzmanıENGİN AĞAÇKIRAN Özel MuayeneENGİN AĞAÇKIRAN NumarasıENGİN AĞAÇKIRAN Nerede ÇalışıyorENGİN AĞAÇKIRAN GörevliUzmanlıkAileENGİN AĞAÇKIRAN ŞikayetENGİN AĞAÇKIRAN ÖneriENGİN AĞAÇKIRAN EleştiriHastalıklarıYorumlarENGİN AĞAÇKIRAN KimdirSekreterHemşireENGİN AĞAÇKIRAN Yeni BilgileriENGİN AĞAÇKIRAN Hakkında BilgiCerrahHekimENGİN AĞAÇKIRAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikENGİN AĞAÇKIRAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviENGİN AĞAÇKIRAN Doğum TarihiİrtibatENGİN AĞAÇKIRAN Tedavi OlanlarSağlıkENGİN AĞAÇKIRAN ÖzgeçmişENGİN AĞAÇKIRAN BiyografiCerrahisiENGİN AĞAÇKIRAN DoktordurENGİN AĞAÇKIRAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıENGİN AĞAÇKIRAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirENGİN AĞAÇKIRAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukDişHekimligi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 95,197 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır