Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Emin Caner Tümen
EMİN CANER TÜMEN (Diyarbakır Çocuk Diş Hekimliği Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor EMİN CANER TÜMEN (Diyarbakır Çocuk Diş Hekimliği Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. EMİN CANER TÜMEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. EMİN CANER TÜMEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor EMİN CANER TÜMEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor EMİN CANER TÜMEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor EMİN CANER TÜMEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor EMİN CANER TÜMEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor EMİN CANER TÜMEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.EMİN,  CANER,  TÜMEN,   DiyarbakırEMİN CANER TÜMEN Muayene ÜcretiEMİN CANER TÜMEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEMİN CANER TÜMEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEMİN CANER TÜMEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEMİN CANER TÜMEN Hakkında BilgiYorumlarEMİN CANER TÜMEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEMİN CANER TÜMEN HakkındaEMİN CANER TÜMEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEMİN CANER TÜMEN ÖzgeçmişiEMİN CANER TÜMEN RandevuEMİN CANER TÜMEN MuayenehaneEMİN CANER TÜMEN Muayene ÜcretiEMİN CANER TÜMEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEMİN CANER TÜMEN BulGetirEMİN CANER TÜMEN NeredeCep NoEMİN CANER TÜMEN UzmanıEMİN CANER TÜMEN Özel MuayeneEMİN CANER TÜMEN NumarasıEMİN CANER TÜMEN Nerede ÇalışıyorEMİN CANER TÜMEN GörevliUzmanlıkAileEMİN CANER TÜMEN ŞikayetEMİN CANER TÜMEN ÖneriEMİN CANER TÜMEN EleştiriHastalıklarıYorumlarEMİN CANER TÜMEN KimdirSekreterHemşireEMİN CANER TÜMEN Yeni BilgileriEMİN CANER TÜMEN Hakkında BilgiCerrahHekimEMİN CANER TÜMEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEMİN CANER TÜMEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEMİN CANER TÜMEN Doğum TarihiİrtibatEMİN CANER TÜMEN Tedavi OlanlarSağlıkEMİN CANER TÜMEN ÖzgeçmişEMİN CANER TÜMEN BiyografiCerrahisiEMİN CANER TÜMEN DoktordurEMİN CANER TÜMEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEMİN CANER TÜMEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEMİN CANER TÜMEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukDişHekimliğiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 51,900 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır