Doktor Bilgileri

Dt. Serap Gülçin Sarihan
SERAP GÜLÇİN SARİHAN (Diyarbakır Çocuk Diş Hekimligi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SERAP GÜLÇİN SARİHAN (Diyarbakır Çocuk Diş Hekimligi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. SERAP GÜLÇİN SARİHAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. SERAP GÜLÇİN SARİHAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SERAP GÜLÇİN SARİHAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SERAP GÜLÇİN SARİHAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SERAP GÜLÇİN SARİHAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SERAP GÜLÇİN SARİHAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SERAP GÜLÇİN SARİHAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.SERAP,  GÜLÇİN,  SARİHAN,   DiyarbakırSERAP GÜLÇİN SARİHAN Muayene ÜcretiSERAP GÜLÇİN SARİHAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSERAP GÜLÇİN SARİHAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSERAP GÜLÇİN SARİHAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSERAP GÜLÇİN SARİHAN Hakkında BilgiYorumlarSERAP GÜLÇİN SARİHAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSERAP GÜLÇİN SARİHAN HakkındaSERAP GÜLÇİN SARİHAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSERAP GÜLÇİN SARİHAN ÖzgeçmişiSERAP GÜLÇİN SARİHAN RandevuSERAP GÜLÇİN SARİHAN MuayenehaneSERAP GÜLÇİN SARİHAN Muayene ÜcretiSERAP GÜLÇİN SARİHAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSERAP GÜLÇİN SARİHAN BulGetirSERAP GÜLÇİN SARİHAN NeredeCep NoSERAP GÜLÇİN SARİHAN UzmanıSERAP GÜLÇİN SARİHAN Özel MuayeneSERAP GÜLÇİN SARİHAN NumarasıSERAP GÜLÇİN SARİHAN Nerede ÇalışıyorSERAP GÜLÇİN SARİHAN GörevliUzmanlıkAileSERAP GÜLÇİN SARİHAN ŞikayetSERAP GÜLÇİN SARİHAN ÖneriSERAP GÜLÇİN SARİHAN EleştiriHastalıklarıYorumlarSERAP GÜLÇİN SARİHAN KimdirSekreterHemşireSERAP GÜLÇİN SARİHAN Yeni BilgileriSERAP GÜLÇİN SARİHAN Hakkında BilgiCerrahHekimSERAP GÜLÇİN SARİHAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSERAP GÜLÇİN SARİHAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSERAP GÜLÇİN SARİHAN Doğum TarihiİrtibatSERAP GÜLÇİN SARİHAN Tedavi OlanlarSağlıkSERAP GÜLÇİN SARİHAN ÖzgeçmişSERAP GÜLÇİN SARİHAN BiyografiCerrahisiSERAP GÜLÇİN SARİHAN DoktordurSERAP GÜLÇİN SARİHAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSERAP GÜLÇİN SARİHAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSERAP GÜLÇİN SARİHAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukDişHekimligi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 25,217 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır