Doktor Bilgileri

Dt. Cihan Öz
CİHAN ÖZ (Diyarbakır Çocuk Diş Hekimligi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CİHAN ÖZ (Diyarbakır Çocuk Diş Hekimligi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. CİHAN ÖZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. CİHAN ÖZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CİHAN ÖZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CİHAN ÖZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CİHAN ÖZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CİHAN ÖZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CİHAN ÖZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.CİHAN,  ÖZ,   DiyarbakırCİHAN ÖZ Muayene ÜcretiCİHAN ÖZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCİHAN ÖZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCİHAN ÖZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCİHAN ÖZ Hakkında BilgiYorumlarCİHAN ÖZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCİHAN ÖZ HakkındaCİHAN ÖZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCİHAN ÖZ ÖzgeçmişiCİHAN ÖZ RandevuCİHAN ÖZ MuayenehaneCİHAN ÖZ Muayene ÜcretiCİHAN ÖZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCİHAN ÖZ BulGetirCİHAN ÖZ NeredeCep NoCİHAN ÖZ UzmanıCİHAN ÖZ Özel MuayeneCİHAN ÖZ NumarasıCİHAN ÖZ Nerede ÇalışıyorCİHAN ÖZ GörevliUzmanlıkAileCİHAN ÖZ ŞikayetCİHAN ÖZ ÖneriCİHAN ÖZ EleştiriHastalıklarıYorumlarCİHAN ÖZ KimdirSekreterHemşireCİHAN ÖZ Yeni BilgileriCİHAN ÖZ Hakkında BilgiCerrahHekimCİHAN ÖZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCİHAN ÖZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCİHAN ÖZ Doğum TarihiİrtibatCİHAN ÖZ Tedavi OlanlarSağlıkCİHAN ÖZ ÖzgeçmişCİHAN ÖZ BiyografiCerrahisiCİHAN ÖZ DoktordurCİHAN ÖZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCİHAN ÖZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCİHAN ÖZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukDişHekimligi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 49,220 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır