Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Sema Çelenk
SEMA ÇELENK (Diyarbakır Çocuk Diş Hekimligi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SEMA ÇELENK (Diyarbakır Çocuk Diş Hekimligi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. SEMA ÇELENK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. SEMA ÇELENK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SEMA ÇELENK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SEMA ÇELENK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SEMA ÇELENK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SEMA ÇELENK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SEMA ÇELENK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.SEMA,  ÇELENK,   DiyarbakırSEMA ÇELENK Muayene ÜcretiSEMA ÇELENK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSEMA ÇELENK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSEMA ÇELENK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSEMA ÇELENK Hakkında BilgiYorumlarSEMA ÇELENK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSEMA ÇELENK HakkındaSEMA ÇELENK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSEMA ÇELENK ÖzgeçmişiSEMA ÇELENK RandevuSEMA ÇELENK MuayenehaneSEMA ÇELENK Muayene ÜcretiSEMA ÇELENK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSEMA ÇELENK BulGetirSEMA ÇELENK NeredeCep NoSEMA ÇELENK UzmanıSEMA ÇELENK Özel MuayeneSEMA ÇELENK NumarasıSEMA ÇELENK Nerede ÇalışıyorSEMA ÇELENK GörevliUzmanlıkAileSEMA ÇELENK ŞikayetSEMA ÇELENK ÖneriSEMA ÇELENK EleştiriHastalıklarıYorumlarSEMA ÇELENK KimdirSekreterHemşireSEMA ÇELENK Yeni BilgileriSEMA ÇELENK Hakkında BilgiCerrahHekimSEMA ÇELENK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSEMA ÇELENK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSEMA ÇELENK Doğum TarihiİrtibatSEMA ÇELENK Tedavi OlanlarSağlıkSEMA ÇELENK ÖzgeçmişSEMA ÇELENK BiyografiCerrahisiSEMA ÇELENK DoktordurSEMA ÇELENK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSEMA ÇELENK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSEMA ÇELENK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukDişHekimligi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,696 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır