Doktor Bilgileri

Doç.Dr. İzzet Yavuz
İZZET YAVUZ (Diyarbakır Çocuk Diş Hekimligi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İZZET YAVUZ (Diyarbakır Çocuk Diş Hekimligi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. İZZET YAVUZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. İZZET YAVUZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İZZET YAVUZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İZZET YAVUZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İZZET YAVUZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İZZET YAVUZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İZZET YAVUZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.İZZET,  YAVUZ,   DiyarbakırİZZET YAVUZ Muayene ÜcretiİZZET YAVUZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİZZET YAVUZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİZZET YAVUZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİZZET YAVUZ Hakkında BilgiYorumlarİZZET YAVUZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİZZET YAVUZ HakkındaİZZET YAVUZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİZZET YAVUZ ÖzgeçmişiİZZET YAVUZ RandevuİZZET YAVUZ MuayenehaneİZZET YAVUZ Muayene ÜcretiİZZET YAVUZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİZZET YAVUZ BulGetirİZZET YAVUZ NeredeCep NoİZZET YAVUZ UzmanıİZZET YAVUZ Özel MuayeneİZZET YAVUZ NumarasıİZZET YAVUZ Nerede ÇalışıyorİZZET YAVUZ GörevliUzmanlıkAileİZZET YAVUZ ŞikayetİZZET YAVUZ ÖneriİZZET YAVUZ EleştiriHastalıklarıYorumlarİZZET YAVUZ KimdirSekreterHemşireİZZET YAVUZ Yeni BilgileriİZZET YAVUZ Hakkında BilgiCerrahHekimİZZET YAVUZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİZZET YAVUZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİZZET YAVUZ Doğum TarihiİrtibatİZZET YAVUZ Tedavi OlanlarSağlıkİZZET YAVUZ ÖzgeçmişİZZET YAVUZ BiyografiCerrahisiİZZET YAVUZ DoktordurİZZET YAVUZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİZZET YAVUZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİZZET YAVUZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukDişHekimligi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 88,507 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır