Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Abdurrahman Önen
ABDURRAHMAN ÖNEN (Diyarbakır Çocuk Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ABDURRAHMAN ÖNEN (Diyarbakır Çocuk Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. ABDURRAHMAN ÖNEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. ABDURRAHMAN ÖNEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ABDURRAHMAN ÖNEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ABDURRAHMAN ÖNEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ABDURRAHMAN ÖNEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ABDURRAHMAN ÖNEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ABDURRAHMAN ÖNEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.ABDURRAHMAN,  ÖNEN,   DiyarbakırABDURRAHMAN ÖNEN Muayene ÜcretiABDURRAHMAN ÖNEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerABDURRAHMAN ÖNEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriABDURRAHMAN ÖNEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarABDURRAHMAN ÖNEN Hakkında BilgiYorumlarABDURRAHMAN ÖNEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiABDURRAHMAN ÖNEN HakkındaABDURRAHMAN ÖNEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıABDURRAHMAN ÖNEN ÖzgeçmişiABDURRAHMAN ÖNEN RandevuABDURRAHMAN ÖNEN MuayenehaneABDURRAHMAN ÖNEN Muayene ÜcretiABDURRAHMAN ÖNEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraABDURRAHMAN ÖNEN BulGetirABDURRAHMAN ÖNEN NeredeCep NoABDURRAHMAN ÖNEN UzmanıABDURRAHMAN ÖNEN Özel MuayeneABDURRAHMAN ÖNEN NumarasıABDURRAHMAN ÖNEN Nerede ÇalışıyorABDURRAHMAN ÖNEN GörevliUzmanlıkAileABDURRAHMAN ÖNEN ŞikayetABDURRAHMAN ÖNEN ÖneriABDURRAHMAN ÖNEN EleştiriHastalıklarıYorumlarABDURRAHMAN ÖNEN KimdirSekreterHemşireABDURRAHMAN ÖNEN Yeni BilgileriABDURRAHMAN ÖNEN Hakkında BilgiCerrahHekimABDURRAHMAN ÖNEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikABDURRAHMAN ÖNEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviABDURRAHMAN ÖNEN Doğum TarihiİrtibatABDURRAHMAN ÖNEN Tedavi OlanlarSağlıkABDURRAHMAN ÖNEN ÖzgeçmişABDURRAHMAN ÖNEN BiyografiCerrahisiABDURRAHMAN ÖNEN DoktordurABDURRAHMAN ÖNEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıABDURRAHMAN ÖNEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirABDURRAHMAN ÖNEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukCerrahisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 39,331 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır