Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Atike Kemer
ATİKE KEMER (Diyarbakır Çocuk Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ATİKE KEMER (Diyarbakır Çocuk Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. ATİKE KEMER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. ATİKE KEMER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ATİKE KEMER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ATİKE KEMER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ATİKE KEMER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ATİKE KEMER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ATİKE KEMER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.ATİKE,  KEMER,   DiyarbakırATİKE KEMER Muayene ÜcretiATİKE KEMER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerATİKE KEMER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriATİKE KEMER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarATİKE KEMER Hakkında BilgiYorumlarATİKE KEMER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiATİKE KEMER HakkındaATİKE KEMER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıATİKE KEMER ÖzgeçmişiATİKE KEMER RandevuATİKE KEMER MuayenehaneATİKE KEMER Muayene ÜcretiATİKE KEMER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraATİKE KEMER BulGetirATİKE KEMER NeredeCep NoATİKE KEMER UzmanıATİKE KEMER Özel MuayeneATİKE KEMER NumarasıATİKE KEMER Nerede ÇalışıyorATİKE KEMER GörevliUzmanlıkAileATİKE KEMER ŞikayetATİKE KEMER ÖneriATİKE KEMER EleştiriHastalıklarıYorumlarATİKE KEMER KimdirSekreterHemşireATİKE KEMER Yeni BilgileriATİKE KEMER Hakkında BilgiCerrahHekimATİKE KEMER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikATİKE KEMER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviATİKE KEMER Doğum TarihiİrtibatATİKE KEMER Tedavi OlanlarSağlıkATİKE KEMER ÖzgeçmişATİKE KEMER BiyografiCerrahisiATİKE KEMER DoktordurATİKE KEMER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıATİKE KEMER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirATİKE KEMER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukCerrahisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 41,351 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır