Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Selçuk Otçu
SELÇUK OTÇU (Diyarbakır Çocuk Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SELÇUK OTÇU (Diyarbakır Çocuk Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. SELÇUK OTÇU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. SELÇUK OTÇU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SELÇUK OTÇU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SELÇUK OTÇU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SELÇUK OTÇU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SELÇUK OTÇU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SELÇUK OTÇU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.SELÇUK,  OTÇU,   DiyarbakırSELÇUK OTÇU Muayene ÜcretiSELÇUK OTÇU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSELÇUK OTÇU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSELÇUK OTÇU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSELÇUK OTÇU Hakkında BilgiYorumlarSELÇUK OTÇU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSELÇUK OTÇU HakkındaSELÇUK OTÇU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSELÇUK OTÇU ÖzgeçmişiSELÇUK OTÇU RandevuSELÇUK OTÇU MuayenehaneSELÇUK OTÇU Muayene ÜcretiSELÇUK OTÇU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSELÇUK OTÇU BulGetirSELÇUK OTÇU NeredeCep NoSELÇUK OTÇU UzmanıSELÇUK OTÇU Özel MuayeneSELÇUK OTÇU NumarasıSELÇUK OTÇU Nerede ÇalışıyorSELÇUK OTÇU GörevliUzmanlıkAileSELÇUK OTÇU ŞikayetSELÇUK OTÇU ÖneriSELÇUK OTÇU EleştiriHastalıklarıYorumlarSELÇUK OTÇU KimdirSekreterHemşireSELÇUK OTÇU Yeni BilgileriSELÇUK OTÇU Hakkında BilgiCerrahHekimSELÇUK OTÇU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSELÇUK OTÇU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSELÇUK OTÇU Doğum TarihiİrtibatSELÇUK OTÇU Tedavi OlanlarSağlıkSELÇUK OTÇU ÖzgeçmişSELÇUK OTÇU BiyografiCerrahisiSELÇUK OTÇU DoktordurSELÇUK OTÇU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSELÇUK OTÇU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSELÇUK OTÇU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukCerrahisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,761 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır