Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Murat Kemal Çiğdem
MURAT KEMAL ÇİĞDEM (Diyarbakır Çocuk Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MURAT KEMAL ÇİĞDEM (Diyarbakır Çocuk Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. MURAT KEMAL ÇİĞDEM hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. MURAT KEMAL ÇİĞDEM iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MURAT KEMAL ÇİĞDEM ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MURAT KEMAL ÇİĞDEM ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MURAT KEMAL ÇİĞDEM ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MURAT KEMAL ÇİĞDEM ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MURAT KEMAL ÇİĞDEM ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.MURAT,  KEMAL,  ÇİĞDEM,   DiyarbakırMURAT KEMAL ÇİĞDEM Muayene ÜcretiMURAT KEMAL ÇİĞDEM Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMURAT KEMAL ÇİĞDEM Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMURAT KEMAL ÇİĞDEM ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMURAT KEMAL ÇİĞDEM Hakkında BilgiYorumlarMURAT KEMAL ÇİĞDEM KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMURAT KEMAL ÇİĞDEM HakkındaMURAT KEMAL ÇİĞDEM Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMURAT KEMAL ÇİĞDEM ÖzgeçmişiMURAT KEMAL ÇİĞDEM RandevuMURAT KEMAL ÇİĞDEM MuayenehaneMURAT KEMAL ÇİĞDEM Muayene ÜcretiMURAT KEMAL ÇİĞDEM ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMURAT KEMAL ÇİĞDEM BulGetirMURAT KEMAL ÇİĞDEM NeredeCep NoMURAT KEMAL ÇİĞDEM UzmanıMURAT KEMAL ÇİĞDEM Özel MuayeneMURAT KEMAL ÇİĞDEM NumarasıMURAT KEMAL ÇİĞDEM Nerede ÇalışıyorMURAT KEMAL ÇİĞDEM GörevliUzmanlıkAileMURAT KEMAL ÇİĞDEM ŞikayetMURAT KEMAL ÇİĞDEM ÖneriMURAT KEMAL ÇİĞDEM EleştiriHastalıklarıYorumlarMURAT KEMAL ÇİĞDEM KimdirSekreterHemşireMURAT KEMAL ÇİĞDEM Yeni BilgileriMURAT KEMAL ÇİĞDEM Hakkında BilgiCerrahHekimMURAT KEMAL ÇİĞDEM AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMURAT KEMAL ÇİĞDEM TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMURAT KEMAL ÇİĞDEM Doğum TarihiİrtibatMURAT KEMAL ÇİĞDEM Tedavi OlanlarSağlıkMURAT KEMAL ÇİĞDEM ÖzgeçmişMURAT KEMAL ÇİĞDEM BiyografiCerrahisiMURAT KEMAL ÇİĞDEM DoktordurMURAT KEMAL ÇİĞDEM Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMURAT KEMAL ÇİĞDEM TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMURAT KEMAL ÇİĞDEM Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukCerrahisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 58,644 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır