Doktor Bilgileri

Dr. Sabriye Kaya Bektaşoğlu
Sabriye Kaya Bektaşoğlu (Diyarbakır Biyokimya Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Sabriye Kaya Bektaşoğlu (Diyarbakır Biyokimya Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Sabriye Kaya Bektaşoğlu hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Sabriye Kaya Bektaşoğlu iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Sabriye Kaya Bektaşoğlu ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Sabriye Kaya Bektaşoğlu ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Sabriye Kaya Bektaşoğlu ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Sabriye Kaya Bektaşoğlu ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Sabriye Kaya Bektaşoğlu ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Sabriye,  Kaya,  Bektaşoğlu,   DiyarbakırSabriye Kaya Bektaşoğlu Muayene ÜcretiSabriye Kaya Bektaşoğlu Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSabriye Kaya Bektaşoğlu Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSabriye Kaya Bektaşoğlu ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSabriye Kaya Bektaşoğlu Hakkında BilgiYorumlarSabriye Kaya Bektaşoğlu KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSabriye Kaya Bektaşoğlu HakkındaSabriye Kaya Bektaşoğlu Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSabriye Kaya Bektaşoğlu ÖzgeçmişiSabriye Kaya Bektaşoğlu RandevuSabriye Kaya Bektaşoğlu MuayenehaneSabriye Kaya Bektaşoğlu Muayene ÜcretiSabriye Kaya Bektaşoğlu ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSabriye Kaya Bektaşoğlu BulGetirSabriye Kaya Bektaşoğlu NeredeCep NoSabriye Kaya Bektaşoğlu UzmanıSabriye Kaya Bektaşoğlu Özel MuayeneSabriye Kaya Bektaşoğlu NumarasıSabriye Kaya Bektaşoğlu Nerede ÇalışıyorSabriye Kaya Bektaşoğlu GörevliUzmanlıkAileSabriye Kaya Bektaşoğlu ŞikayetSabriye Kaya Bektaşoğlu ÖneriSabriye Kaya Bektaşoğlu EleştiriHastalıklarıYorumlarSabriye Kaya Bektaşoğlu KimdirSekreterHemşireSabriye Kaya Bektaşoğlu Yeni BilgileriSabriye Kaya Bektaşoğlu Hakkında BilgiCerrahHekimSabriye Kaya Bektaşoğlu AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSabriye Kaya Bektaşoğlu TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSabriye Kaya Bektaşoğlu Doğum TarihiİrtibatSabriye Kaya Bektaşoğlu Tedavi OlanlarSağlıkSabriye Kaya Bektaşoğlu ÖzgeçmişSabriye Kaya Bektaşoğlu BiyografiCerrahisiSabriye Kaya Bektaşoğlu DoktordurSabriye Kaya Bektaşoğlu Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSabriye Kaya Bektaşoğlu TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSabriye Kaya Bektaşoğlu Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBiyokimyaUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 48,775 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır