Doktor Bilgileri

Dr. Ali RIza Ocak
Ali Rıza Ocak (Diyarbakır Biyokimya Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ali Rıza Ocak (Diyarbakır Biyokimya Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Ali Rıza Ocak hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Ali Rıza Ocak iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ali Rıza Ocak ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ali Rıza Ocak ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ali Rıza Ocak ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ali Rıza Ocak ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ali Rıza Ocak ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Ali,  Rıza,  Ocak,   DiyarbakırAli Rıza Ocak Muayene ÜcretiAli Rıza Ocak Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAli Rıza Ocak Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAli Rıza Ocak ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAli Rıza Ocak Hakkında BilgiYorumlarAli Rıza Ocak KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAli Rıza Ocak HakkındaAli Rıza Ocak Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAli Rıza Ocak ÖzgeçmişiAli Rıza Ocak RandevuAli Rıza Ocak MuayenehaneAli Rıza Ocak Muayene ÜcretiAli Rıza Ocak ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAli Rıza Ocak BulGetirAli Rıza Ocak NeredeCep NoAli Rıza Ocak UzmanıAli Rıza Ocak Özel MuayeneAli Rıza Ocak NumarasıAli Rıza Ocak Nerede ÇalışıyorAli Rıza Ocak GörevliUzmanlıkAileAli Rıza Ocak ŞikayetAli Rıza Ocak ÖneriAli Rıza Ocak EleştiriHastalıklarıYorumlarAli Rıza Ocak KimdirSekreterHemşireAli Rıza Ocak Yeni BilgileriAli Rıza Ocak Hakkında BilgiCerrahHekimAli Rıza Ocak AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAli Rıza Ocak TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAli Rıza Ocak Doğum TarihiİrtibatAli Rıza Ocak Tedavi OlanlarSağlıkAli Rıza Ocak ÖzgeçmişAli Rıza Ocak BiyografiCerrahisiAli Rıza Ocak DoktordurAli Rıza Ocak Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAli Rıza Ocak TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAli Rıza Ocak Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBiyokimyaUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,203 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır