Doktor Bilgileri

Doç.Dr. İsmail Apak
İsmail Apak (Diyarbakır Beyin Ve Sinir Hastalıkları Uzmanı Nöroloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İsmail Apak (Diyarbakır Beyin Ve Sinir Hastalıkları Uzmanı Nöroloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. İsmail Apak hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. İsmail Apak iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İsmail Apak ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İsmail Apak ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İsmail Apak ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İsmail Apak ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İsmail Apak ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.İsmail,  Apak,   Diyarbakırİsmail Apak Muayene Ücretiİsmail Apak Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİsmail Apak Hangi Hastanede GörevliÇalışma Saatleriİsmail Apak ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİsmail Apak Hakkında BilgiYorumlarİsmail Apak KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum Ücretiİsmail Apak Hakkındaİsmail Apak Muayene Ücreti 2016Doğum Uzmanıİsmail Apak Özgeçmişiİsmail Apak Randevuİsmail Apak Muayenehaneİsmail Apak Muayene Ücretiİsmail Apak ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİsmail Apak BulGetirİsmail Apak NeredeCep Noİsmail Apak Uzmanıİsmail Apak Özel Muayeneİsmail Apak Numarasıİsmail Apak Nerede Çalışıyorİsmail Apak GörevliUzmanlıkAileİsmail Apak Şikayetİsmail Apak Öneriİsmail Apak EleştiriHastalıklarıYorumlarİsmail Apak KimdirSekreterHemşireİsmail Apak Yeni Bilgileriİsmail Apak Hakkında BilgiCerrahHekimİsmail Apak AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİsmail Apak TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik Tedaviİsmail Apak Doğum Tarihiİrtibatİsmail Apak Tedavi OlanlarSağlıkİsmail Apak Özgeçmişİsmail Apak BiyografiCerrahisiİsmail Apak Doktordurİsmail Apak Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİsmail Apak TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİsmail Apak Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinVeSinirHastalıklarıUzmanıNörolojiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 130,981 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır