Doktor Bilgileri

Dr. Necdet Özdemir
NECDET ÖZDEMİR (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NECDET ÖZDEMİR (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. NECDET ÖZDEMİR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. NECDET ÖZDEMİR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NECDET ÖZDEMİR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NECDET ÖZDEMİR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NECDET ÖZDEMİR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NECDET ÖZDEMİR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NECDET ÖZDEMİR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.NECDET,  ÖZDEMİR,   AdanaNECDET ÖZDEMİR Muayene ÜcretiNECDET ÖZDEMİR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNECDET ÖZDEMİR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNECDET ÖZDEMİR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNECDET ÖZDEMİR Hakkında BilgiYorumlarNECDET ÖZDEMİR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNECDET ÖZDEMİR HakkındaNECDET ÖZDEMİR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNECDET ÖZDEMİR ÖzgeçmişiNECDET ÖZDEMİR RandevuNECDET ÖZDEMİR MuayenehaneNECDET ÖZDEMİR Muayene ÜcretiNECDET ÖZDEMİR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNECDET ÖZDEMİR BulGetirNECDET ÖZDEMİR NeredeCep NoNECDET ÖZDEMİR UzmanıNECDET ÖZDEMİR Özel MuayeneNECDET ÖZDEMİR NumarasıNECDET ÖZDEMİR Nerede ÇalışıyorNECDET ÖZDEMİR GörevliUzmanlıkAileNECDET ÖZDEMİR ŞikayetNECDET ÖZDEMİR ÖneriNECDET ÖZDEMİR EleştiriHastalıklarıYorumlarNECDET ÖZDEMİR KimdirSekreterHemşireNECDET ÖZDEMİR Yeni BilgileriNECDET ÖZDEMİR Hakkında BilgiCerrahHekimNECDET ÖZDEMİR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNECDET ÖZDEMİR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNECDET ÖZDEMİR Doğum TarihiİrtibatNECDET ÖZDEMİR Tedavi OlanlarSağlıkNECDET ÖZDEMİR ÖzgeçmişNECDET ÖZDEMİR BiyografiCerrahisiNECDET ÖZDEMİR DoktordurNECDET ÖZDEMİR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNECDET ÖZDEMİR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNECDET ÖZDEMİR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26,737 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır