Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Adnan Muhan
Adnan Muhan (Diyarbakır Beyin Ve Sinir Hastalıkları Uzmanı Nöroloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Adnan Muhan (Diyarbakır Beyin Ve Sinir Hastalıkları Uzmanı Nöroloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Adnan Muhan hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Adnan Muhan iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Adnan Muhan ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Adnan Muhan ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Adnan Muhan ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Adnan Muhan ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Adnan Muhan ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Adnan,  Muhan,   DiyarbakırAdnan Muhan Muayene ÜcretiAdnan Muhan Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAdnan Muhan Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAdnan Muhan ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAdnan Muhan Hakkında BilgiYorumlarAdnan Muhan KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAdnan Muhan HakkındaAdnan Muhan Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAdnan Muhan ÖzgeçmişiAdnan Muhan RandevuAdnan Muhan MuayenehaneAdnan Muhan Muayene ÜcretiAdnan Muhan ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAdnan Muhan BulGetirAdnan Muhan NeredeCep NoAdnan Muhan UzmanıAdnan Muhan Özel MuayeneAdnan Muhan NumarasıAdnan Muhan Nerede ÇalışıyorAdnan Muhan GörevliUzmanlıkAileAdnan Muhan ŞikayetAdnan Muhan ÖneriAdnan Muhan EleştiriHastalıklarıYorumlarAdnan Muhan KimdirSekreterHemşireAdnan Muhan Yeni BilgileriAdnan Muhan Hakkında BilgiCerrahHekimAdnan Muhan AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAdnan Muhan TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAdnan Muhan Doğum TarihiİrtibatAdnan Muhan Tedavi OlanlarSağlıkAdnan Muhan ÖzgeçmişAdnan Muhan BiyografiCerrahisiAdnan Muhan DoktordurAdnan Muhan Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAdnan Muhan TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAdnan Muhan Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinVeSinirHastalıklarıUzmanıNörolojiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 185,053 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır