Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Serdar Kemaloğlu
SERDAR KEMALOĞLU (Diyarbakır Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SERDAR KEMALOĞLU (Diyarbakır Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. SERDAR KEMALOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. SERDAR KEMALOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SERDAR KEMALOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SERDAR KEMALOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SERDAR KEMALOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SERDAR KEMALOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SERDAR KEMALOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.SERDAR,  KEMALOĞLU,   DiyarbakırSERDAR KEMALOĞLU Muayene ÜcretiSERDAR KEMALOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSERDAR KEMALOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSERDAR KEMALOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSERDAR KEMALOĞLU Hakkında BilgiYorumlarSERDAR KEMALOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSERDAR KEMALOĞLU HakkındaSERDAR KEMALOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSERDAR KEMALOĞLU ÖzgeçmişiSERDAR KEMALOĞLU RandevuSERDAR KEMALOĞLU MuayenehaneSERDAR KEMALOĞLU Muayene ÜcretiSERDAR KEMALOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSERDAR KEMALOĞLU BulGetirSERDAR KEMALOĞLU NeredeCep NoSERDAR KEMALOĞLU UzmanıSERDAR KEMALOĞLU Özel MuayeneSERDAR KEMALOĞLU NumarasıSERDAR KEMALOĞLU Nerede ÇalışıyorSERDAR KEMALOĞLU GörevliUzmanlıkAileSERDAR KEMALOĞLU ŞikayetSERDAR KEMALOĞLU ÖneriSERDAR KEMALOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarSERDAR KEMALOĞLU KimdirSekreterHemşireSERDAR KEMALOĞLU Yeni BilgileriSERDAR KEMALOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimSERDAR KEMALOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSERDAR KEMALOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSERDAR KEMALOĞLU Doğum TarihiİrtibatSERDAR KEMALOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkSERDAR KEMALOĞLU ÖzgeçmişSERDAR KEMALOĞLU BiyografiCerrahisiSERDAR KEMALOĞLU DoktordurSERDAR KEMALOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSERDAR KEMALOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSERDAR KEMALOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinveSinirCerrahisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 64,123 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır