Doktor Bilgileri

Dr. Oğuz Ali Gözcü
Oğuz Ali Gözcü (Diyarbakır Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Oğuz Ali Gözcü (Diyarbakır Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Oğuz Ali Gözcü hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Oğuz Ali Gözcü iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Oğuz Ali Gözcü ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Oğuz Ali Gözcü ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Oğuz Ali Gözcü ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Oğuz Ali Gözcü ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Oğuz Ali Gözcü ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Oğuz,  Ali,  Gözcü,   DiyarbakırOğuz Ali Gözcü Muayene ÜcretiOğuz Ali Gözcü Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerOğuz Ali Gözcü Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriOğuz Ali Gözcü ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarOğuz Ali Gözcü Hakkında BilgiYorumlarOğuz Ali Gözcü KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiOğuz Ali Gözcü HakkındaOğuz Ali Gözcü Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıOğuz Ali Gözcü ÖzgeçmişiOğuz Ali Gözcü RandevuOğuz Ali Gözcü MuayenehaneOğuz Ali Gözcü Muayene ÜcretiOğuz Ali Gözcü ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraOğuz Ali Gözcü BulGetirOğuz Ali Gözcü NeredeCep NoOğuz Ali Gözcü UzmanıOğuz Ali Gözcü Özel MuayeneOğuz Ali Gözcü NumarasıOğuz Ali Gözcü Nerede ÇalışıyorOğuz Ali Gözcü GörevliUzmanlıkAileOğuz Ali Gözcü ŞikayetOğuz Ali Gözcü ÖneriOğuz Ali Gözcü EleştiriHastalıklarıYorumlarOğuz Ali Gözcü KimdirSekreterHemşireOğuz Ali Gözcü Yeni BilgileriOğuz Ali Gözcü Hakkında BilgiCerrahHekimOğuz Ali Gözcü AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikOğuz Ali Gözcü TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviOğuz Ali Gözcü Doğum TarihiİrtibatOğuz Ali Gözcü Tedavi OlanlarSağlıkOğuz Ali Gözcü ÖzgeçmişOğuz Ali Gözcü BiyografiCerrahisiOğuz Ali Gözcü DoktordurOğuz Ali Gözcü Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıOğuz Ali Gözcü TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirOğuz Ali Gözcü Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinveSinirCerrahiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 44,648 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır