Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Zehra Hatipoğlu
ZEHRA HATİPOĞLU (Diyarbakır Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ZEHRA HATİPOĞLU (Diyarbakır Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ZEHRA HATİPOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ZEHRA HATİPOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ZEHRA HATİPOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ZEHRA HATİPOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ZEHRA HATİPOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ZEHRA HATİPOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ZEHRA HATİPOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ZEHRA,  HATİPOĞLU,   DiyarbakırZEHRA HATİPOĞLU Muayene ÜcretiZEHRA HATİPOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZEHRA HATİPOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZEHRA HATİPOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZEHRA HATİPOĞLU Hakkında BilgiYorumlarZEHRA HATİPOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZEHRA HATİPOĞLU HakkındaZEHRA HATİPOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZEHRA HATİPOĞLU ÖzgeçmişiZEHRA HATİPOĞLU RandevuZEHRA HATİPOĞLU MuayenehaneZEHRA HATİPOĞLU Muayene ÜcretiZEHRA HATİPOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZEHRA HATİPOĞLU BulGetirZEHRA HATİPOĞLU NeredeCep NoZEHRA HATİPOĞLU UzmanıZEHRA HATİPOĞLU Özel MuayeneZEHRA HATİPOĞLU NumarasıZEHRA HATİPOĞLU Nerede ÇalışıyorZEHRA HATİPOĞLU GörevliUzmanlıkAileZEHRA HATİPOĞLU ŞikayetZEHRA HATİPOĞLU ÖneriZEHRA HATİPOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarZEHRA HATİPOĞLU KimdirSekreterHemşireZEHRA HATİPOĞLU Yeni BilgileriZEHRA HATİPOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimZEHRA HATİPOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZEHRA HATİPOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZEHRA HATİPOĞLU Doğum TarihiİrtibatZEHRA HATİPOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkZEHRA HATİPOĞLU ÖzgeçmişZEHRA HATİPOĞLU BiyografiCerrahisiZEHRA HATİPOĞLU DoktordurZEHRA HATİPOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZEHRA HATİPOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZEHRA HATİPOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 27,508 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır