Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Vildan Temel Hacifettahoğlu
VİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU (Diyarbakır Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor VİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU (Diyarbakır Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. VİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. VİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor VİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor VİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor VİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor VİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor VİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.VİLDAN,  TEMEL,  HACIFETTAHOĞLU,   DiyarbakırVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU Muayene ÜcretiVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU Hakkında BilgiYorumlarVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU HakkındaVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU ÖzgeçmişiVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU RandevuVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU MuayenehaneVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU Muayene ÜcretiVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU BulGetirVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU NeredeCep NoVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU UzmanıVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU Özel MuayeneVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU NumarasıVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU Nerede ÇalışıyorVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU GörevliUzmanlıkAileVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU ŞikayetVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU ÖneriVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU KimdirSekreterHemşireVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU Yeni BilgileriVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU Doğum TarihiİrtibatVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU ÖzgeçmişVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU BiyografiCerrahisiVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU DoktordurVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirVİLDAN TEMEL HACIFETTAHOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,889 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır