Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Şule Turgut Balci
ŞULE TURGUT BALCI (Diyarbakır Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ŞULE TURGUT BALCI (Diyarbakır Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ŞULE TURGUT BALCI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ŞULE TURGUT BALCI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ŞULE TURGUT BALCI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ŞULE TURGUT BALCI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ŞULE TURGUT BALCI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ŞULE TURGUT BALCI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ŞULE TURGUT BALCI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ŞULE,  TURGUT,  BALCI,   DiyarbakırŞULE TURGUT BALCI Muayene ÜcretiŞULE TURGUT BALCI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞULE TURGUT BALCI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞULE TURGUT BALCI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞULE TURGUT BALCI Hakkında BilgiYorumlarŞULE TURGUT BALCI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞULE TURGUT BALCI HakkındaŞULE TURGUT BALCI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞULE TURGUT BALCI ÖzgeçmişiŞULE TURGUT BALCI RandevuŞULE TURGUT BALCI MuayenehaneŞULE TURGUT BALCI Muayene ÜcretiŞULE TURGUT BALCI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞULE TURGUT BALCI BulGetirŞULE TURGUT BALCI NeredeCep NoŞULE TURGUT BALCI UzmanıŞULE TURGUT BALCI Özel MuayeneŞULE TURGUT BALCI NumarasıŞULE TURGUT BALCI Nerede ÇalışıyorŞULE TURGUT BALCI GörevliUzmanlıkAileŞULE TURGUT BALCI ŞikayetŞULE TURGUT BALCI ÖneriŞULE TURGUT BALCI EleştiriHastalıklarıYorumlarŞULE TURGUT BALCI KimdirSekreterHemşireŞULE TURGUT BALCI Yeni BilgileriŞULE TURGUT BALCI Hakkında BilgiCerrahHekimŞULE TURGUT BALCI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞULE TURGUT BALCI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞULE TURGUT BALCI Doğum TarihiİrtibatŞULE TURGUT BALCI Tedavi OlanlarSağlıkŞULE TURGUT BALCI ÖzgeçmişŞULE TURGUT BALCI BiyografiCerrahisiŞULE TURGUT BALCI DoktordurŞULE TURGUT BALCI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞULE TURGUT BALCI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞULE TURGUT BALCI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 42,429 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır