Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Özben Oran
ÖZBEN ORAN (Diyarbakır Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖZBEN ORAN (Diyarbakır Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ÖZBEN ORAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ÖZBEN ORAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÖZBEN ORAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÖZBEN ORAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÖZBEN ORAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÖZBEN ORAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÖZBEN ORAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ÖZBEN,  ORAN,   DiyarbakırÖZBEN ORAN Muayene ÜcretiÖZBEN ORAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖZBEN ORAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖZBEN ORAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖZBEN ORAN Hakkında BilgiYorumlarÖZBEN ORAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖZBEN ORAN HakkındaÖZBEN ORAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖZBEN ORAN ÖzgeçmişiÖZBEN ORAN RandevuÖZBEN ORAN MuayenehaneÖZBEN ORAN Muayene ÜcretiÖZBEN ORAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖZBEN ORAN BulGetirÖZBEN ORAN NeredeCep NoÖZBEN ORAN UzmanıÖZBEN ORAN Özel MuayeneÖZBEN ORAN NumarasıÖZBEN ORAN Nerede ÇalışıyorÖZBEN ORAN GörevliUzmanlıkAileÖZBEN ORAN ŞikayetÖZBEN ORAN ÖneriÖZBEN ORAN EleştiriHastalıklarıYorumlarÖZBEN ORAN KimdirSekreterHemşireÖZBEN ORAN Yeni BilgileriÖZBEN ORAN Hakkında BilgiCerrahHekimÖZBEN ORAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖZBEN ORAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖZBEN ORAN Doğum TarihiİrtibatÖZBEN ORAN Tedavi OlanlarSağlıkÖZBEN ORAN ÖzgeçmişÖZBEN ORAN BiyografiCerrahisiÖZBEN ORAN DoktordurÖZBEN ORAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖZBEN ORAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖZBEN ORAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 41,577 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır