Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Nuh Göğebakan
NUH GÖĞEBAKAN (Diyarbakır Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NUH GÖĞEBAKAN (Diyarbakır Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. NUH GÖĞEBAKAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. NUH GÖĞEBAKAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NUH GÖĞEBAKAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NUH GÖĞEBAKAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NUH GÖĞEBAKAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NUH GÖĞEBAKAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NUH GÖĞEBAKAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.NUH,  GÖĞEBAKAN,   DiyarbakırNUH GÖĞEBAKAN Muayene ÜcretiNUH GÖĞEBAKAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNUH GÖĞEBAKAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNUH GÖĞEBAKAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNUH GÖĞEBAKAN Hakkında BilgiYorumlarNUH GÖĞEBAKAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNUH GÖĞEBAKAN HakkındaNUH GÖĞEBAKAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNUH GÖĞEBAKAN ÖzgeçmişiNUH GÖĞEBAKAN RandevuNUH GÖĞEBAKAN MuayenehaneNUH GÖĞEBAKAN Muayene ÜcretiNUH GÖĞEBAKAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNUH GÖĞEBAKAN BulGetirNUH GÖĞEBAKAN NeredeCep NoNUH GÖĞEBAKAN UzmanıNUH GÖĞEBAKAN Özel MuayeneNUH GÖĞEBAKAN NumarasıNUH GÖĞEBAKAN Nerede ÇalışıyorNUH GÖĞEBAKAN GörevliUzmanlıkAileNUH GÖĞEBAKAN ŞikayetNUH GÖĞEBAKAN ÖneriNUH GÖĞEBAKAN EleştiriHastalıklarıYorumlarNUH GÖĞEBAKAN KimdirSekreterHemşireNUH GÖĞEBAKAN Yeni BilgileriNUH GÖĞEBAKAN Hakkında BilgiCerrahHekimNUH GÖĞEBAKAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNUH GÖĞEBAKAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNUH GÖĞEBAKAN Doğum TarihiİrtibatNUH GÖĞEBAKAN Tedavi OlanlarSağlıkNUH GÖĞEBAKAN ÖzgeçmişNUH GÖĞEBAKAN BiyografiCerrahisiNUH GÖĞEBAKAN DoktordurNUH GÖĞEBAKAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNUH GÖĞEBAKAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNUH GÖĞEBAKAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35,436 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır