Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mazlum Kaya
MAZLUM KAYA (Diyarbakır Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MAZLUM KAYA (Diyarbakır Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MAZLUM KAYA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MAZLUM KAYA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MAZLUM KAYA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MAZLUM KAYA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MAZLUM KAYA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MAZLUM KAYA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MAZLUM KAYA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MAZLUM,  KAYA,   DiyarbakırMAZLUM KAYA Muayene ÜcretiMAZLUM KAYA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMAZLUM KAYA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMAZLUM KAYA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMAZLUM KAYA Hakkında BilgiYorumlarMAZLUM KAYA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMAZLUM KAYA HakkındaMAZLUM KAYA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMAZLUM KAYA ÖzgeçmişiMAZLUM KAYA RandevuMAZLUM KAYA MuayenehaneMAZLUM KAYA Muayene ÜcretiMAZLUM KAYA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMAZLUM KAYA BulGetirMAZLUM KAYA NeredeCep NoMAZLUM KAYA UzmanıMAZLUM KAYA Özel MuayeneMAZLUM KAYA NumarasıMAZLUM KAYA Nerede ÇalışıyorMAZLUM KAYA GörevliUzmanlıkAileMAZLUM KAYA ŞikayetMAZLUM KAYA ÖneriMAZLUM KAYA EleştiriHastalıklarıYorumlarMAZLUM KAYA KimdirSekreterHemşireMAZLUM KAYA Yeni BilgileriMAZLUM KAYA Hakkında BilgiCerrahHekimMAZLUM KAYA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMAZLUM KAYA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMAZLUM KAYA Doğum TarihiİrtibatMAZLUM KAYA Tedavi OlanlarSağlıkMAZLUM KAYA ÖzgeçmişMAZLUM KAYA BiyografiCerrahisiMAZLUM KAYA DoktordurMAZLUM KAYA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMAZLUM KAYA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMAZLUM KAYA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 76,538 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır