Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Filiz Çinar Şahiner
FİLİZ ÇINAR ŞAHİNER (Diyarbakır Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FİLİZ ÇINAR ŞAHİNER (Diyarbakır Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. FİLİZ ÇINAR ŞAHİNER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. FİLİZ ÇINAR ŞAHİNER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FİLİZ ÇINAR ŞAHİNER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FİLİZ ÇINAR ŞAHİNER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FİLİZ ÇINAR ŞAHİNER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FİLİZ ÇINAR ŞAHİNER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FİLİZ ÇINAR ŞAHİNER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.FİLİZ,  ÇINAR,  ŞAHİNER,   DiyarbakırFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER Muayene ÜcretiFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER Hakkında BilgiYorumlarFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER HakkındaFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER ÖzgeçmişiFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER RandevuFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER MuayenehaneFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER Muayene ÜcretiFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER BulGetirFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER NeredeCep NoFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER UzmanıFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER Özel MuayeneFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER NumarasıFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER Nerede ÇalışıyorFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER GörevliUzmanlıkAileFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER ŞikayetFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER ÖneriFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER EleştiriHastalıklarıYorumlarFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER KimdirSekreterHemşireFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER Yeni BilgileriFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER Hakkında BilgiCerrahHekimFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER Doğum TarihiİrtibatFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER Tedavi OlanlarSağlıkFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER ÖzgeçmişFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER BiyografiCerrahisiFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER DoktordurFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFİLİZ ÇINAR ŞAHİNER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26,977 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır