Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ali Riza Ünlü
ALİ RIZA ÜNLÜ (Diyarbakır Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ALİ RIZA ÜNLÜ (Diyarbakır Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ALİ RIZA ÜNLÜ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ALİ RIZA ÜNLÜ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ALİ RIZA ÜNLÜ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ALİ RIZA ÜNLÜ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ALİ RIZA ÜNLÜ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ALİ RIZA ÜNLÜ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ALİ RIZA ÜNLÜ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ALİ,  RIZA,  ÜNLÜ,   DiyarbakırALİ RIZA ÜNLÜ Muayene ÜcretiALİ RIZA ÜNLÜ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerALİ RIZA ÜNLÜ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriALİ RIZA ÜNLÜ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarALİ RIZA ÜNLÜ Hakkında BilgiYorumlarALİ RIZA ÜNLÜ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiALİ RIZA ÜNLÜ HakkındaALİ RIZA ÜNLÜ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıALİ RIZA ÜNLÜ ÖzgeçmişiALİ RIZA ÜNLÜ RandevuALİ RIZA ÜNLÜ MuayenehaneALİ RIZA ÜNLÜ Muayene ÜcretiALİ RIZA ÜNLÜ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraALİ RIZA ÜNLÜ BulGetirALİ RIZA ÜNLÜ NeredeCep NoALİ RIZA ÜNLÜ UzmanıALİ RIZA ÜNLÜ Özel MuayeneALİ RIZA ÜNLÜ NumarasıALİ RIZA ÜNLÜ Nerede ÇalışıyorALİ RIZA ÜNLÜ GörevliUzmanlıkAileALİ RIZA ÜNLÜ ŞikayetALİ RIZA ÜNLÜ ÖneriALİ RIZA ÜNLÜ EleştiriHastalıklarıYorumlarALİ RIZA ÜNLÜ KimdirSekreterHemşireALİ RIZA ÜNLÜ Yeni BilgileriALİ RIZA ÜNLÜ Hakkında BilgiCerrahHekimALİ RIZA ÜNLÜ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikALİ RIZA ÜNLÜ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviALİ RIZA ÜNLÜ Doğum TarihiİrtibatALİ RIZA ÜNLÜ Tedavi OlanlarSağlıkALİ RIZA ÜNLÜ ÖzgeçmişALİ RIZA ÜNLÜ BiyografiCerrahisiALİ RIZA ÜNLÜ DoktordurALİ RIZA ÜNLÜ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıALİ RIZA ÜNLÜ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirALİ RIZA ÜNLÜ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 18,882 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır