Doktor Bilgileri

Doç.Dr. M. Ali Özyilmaz
M. ALI ÖZYILMAZ (Diyarbakır Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor M. ALI ÖZYILMAZ (Diyarbakır Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. M. ALI ÖZYILMAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. M. ALI ÖZYILMAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor M. ALI ÖZYILMAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor M. ALI ÖZYILMAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor M. ALI ÖZYILMAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor M. ALI ÖZYILMAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor M. ALI ÖZYILMAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.M,  ALI,  ÖZYILMAZ,   DiyarbakırM. ALI ÖZYILMAZ Muayene ÜcretiM. ALI ÖZYILMAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerM. ALI ÖZYILMAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriM. ALI ÖZYILMAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarM. ALI ÖZYILMAZ Hakkında BilgiYorumlarM. ALI ÖZYILMAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiM. ALI ÖZYILMAZ HakkındaM. ALI ÖZYILMAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıM. ALI ÖZYILMAZ ÖzgeçmişiM. ALI ÖZYILMAZ RandevuM. ALI ÖZYILMAZ MuayenehaneM. ALI ÖZYILMAZ Muayene ÜcretiM. ALI ÖZYILMAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraM. ALI ÖZYILMAZ BulGetirM. ALI ÖZYILMAZ NeredeCep NoM. ALI ÖZYILMAZ UzmanıM. ALI ÖZYILMAZ Özel MuayeneM. ALI ÖZYILMAZ NumarasıM. ALI ÖZYILMAZ Nerede ÇalışıyorM. ALI ÖZYILMAZ GörevliUzmanlıkAileM. ALI ÖZYILMAZ ŞikayetM. ALI ÖZYILMAZ ÖneriM. ALI ÖZYILMAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarM. ALI ÖZYILMAZ KimdirSekreterHemşireM. ALI ÖZYILMAZ Yeni BilgileriM. ALI ÖZYILMAZ Hakkında BilgiCerrahHekimM. ALI ÖZYILMAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikM. ALI ÖZYILMAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviM. ALI ÖZYILMAZ Doğum TarihiİrtibatM. ALI ÖZYILMAZ Tedavi OlanlarSağlıkM. ALI ÖZYILMAZ ÖzgeçmişM. ALI ÖZYILMAZ BiyografiCerrahisiM. ALI ÖZYILMAZ DoktordurM. ALI ÖZYILMAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıM. ALI ÖZYILMAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirM. ALI ÖZYILMAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 104,573 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır