Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Gönül Ölmez
GÖNÜL ÖLMEZ (Diyarbakır Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÖNÜL ÖLMEZ (Diyarbakır Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. GÖNÜL ÖLMEZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. GÖNÜL ÖLMEZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÖNÜL ÖLMEZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÖNÜL ÖLMEZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÖNÜL ÖLMEZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÖNÜL ÖLMEZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÖNÜL ÖLMEZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.GÖNÜL,  ÖLMEZ,   DiyarbakırGÖNÜL ÖLMEZ Muayene ÜcretiGÖNÜL ÖLMEZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÖNÜL ÖLMEZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÖNÜL ÖLMEZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÖNÜL ÖLMEZ Hakkında BilgiYorumlarGÖNÜL ÖLMEZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÖNÜL ÖLMEZ HakkındaGÖNÜL ÖLMEZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÖNÜL ÖLMEZ ÖzgeçmişiGÖNÜL ÖLMEZ RandevuGÖNÜL ÖLMEZ MuayenehaneGÖNÜL ÖLMEZ Muayene ÜcretiGÖNÜL ÖLMEZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÖNÜL ÖLMEZ BulGetirGÖNÜL ÖLMEZ NeredeCep NoGÖNÜL ÖLMEZ UzmanıGÖNÜL ÖLMEZ Özel MuayeneGÖNÜL ÖLMEZ NumarasıGÖNÜL ÖLMEZ Nerede ÇalışıyorGÖNÜL ÖLMEZ GörevliUzmanlıkAileGÖNÜL ÖLMEZ ŞikayetGÖNÜL ÖLMEZ ÖneriGÖNÜL ÖLMEZ EleştiriHastalıklarıYorumlarGÖNÜL ÖLMEZ KimdirSekreterHemşireGÖNÜL ÖLMEZ Yeni BilgileriGÖNÜL ÖLMEZ Hakkında BilgiCerrahHekimGÖNÜL ÖLMEZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÖNÜL ÖLMEZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÖNÜL ÖLMEZ Doğum TarihiİrtibatGÖNÜL ÖLMEZ Tedavi OlanlarSağlıkGÖNÜL ÖLMEZ ÖzgeçmişGÖNÜL ÖLMEZ BiyografiCerrahisiGÖNÜL ÖLMEZ DoktordurGÖNÜL ÖLMEZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÖNÜL ÖLMEZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÖNÜL ÖLMEZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 57,150 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır