Doktor Bilgileri

Dr. Hatice Aslanhan
HATİCE ASLANHAN (Diyarbakır Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HATİCE ASLANHAN (Diyarbakır Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HATİCE ASLANHAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HATİCE ASLANHAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HATİCE ASLANHAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HATİCE ASLANHAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HATİCE ASLANHAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HATİCE ASLANHAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HATİCE ASLANHAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HATİCE,  ASLANHAN,   DiyarbakırHATİCE ASLANHAN Muayene ÜcretiHATİCE ASLANHAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHATİCE ASLANHAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHATİCE ASLANHAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHATİCE ASLANHAN Hakkında BilgiYorumlarHATİCE ASLANHAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHATİCE ASLANHAN HakkındaHATİCE ASLANHAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHATİCE ASLANHAN ÖzgeçmişiHATİCE ASLANHAN RandevuHATİCE ASLANHAN MuayenehaneHATİCE ASLANHAN Muayene ÜcretiHATİCE ASLANHAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHATİCE ASLANHAN BulGetirHATİCE ASLANHAN NeredeCep NoHATİCE ASLANHAN UzmanıHATİCE ASLANHAN Özel MuayeneHATİCE ASLANHAN NumarasıHATİCE ASLANHAN Nerede ÇalışıyorHATİCE ASLANHAN GörevliUzmanlıkAileHATİCE ASLANHAN ŞikayetHATİCE ASLANHAN ÖneriHATİCE ASLANHAN EleştiriHastalıklarıYorumlarHATİCE ASLANHAN KimdirSekreterHemşireHATİCE ASLANHAN Yeni BilgileriHATİCE ASLANHAN Hakkında BilgiCerrahHekimHATİCE ASLANHAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHATİCE ASLANHAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHATİCE ASLANHAN Doğum TarihiİrtibatHATİCE ASLANHAN Tedavi OlanlarSağlıkHATİCE ASLANHAN ÖzgeçmişHATİCE ASLANHAN BiyografiCerrahisiHATİCE ASLANHAN DoktordurHATİCE ASLANHAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHATİCE ASLANHAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHATİCE ASLANHAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 29,198 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır