Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. H. Civan Tiryaki
H. Civan Tiryaki (Diyarbakır Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor H. Civan Tiryaki (Diyarbakır Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. H. Civan Tiryaki hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. H. Civan Tiryaki iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor H. Civan Tiryaki ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor H. Civan Tiryaki ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor H. Civan Tiryaki ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor H. Civan Tiryaki ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor H. Civan Tiryaki ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.H,  Civan,  Tiryaki,   DiyarbakırH. Civan Tiryaki Muayene ÜcretiH. Civan Tiryaki Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerH. Civan Tiryaki Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriH. Civan Tiryaki ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarH. Civan Tiryaki Hakkında BilgiYorumlarH. Civan Tiryaki KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiH. Civan Tiryaki HakkındaH. Civan Tiryaki Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıH. Civan Tiryaki ÖzgeçmişiH. Civan Tiryaki RandevuH. Civan Tiryaki MuayenehaneH. Civan Tiryaki Muayene ÜcretiH. Civan Tiryaki ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraH. Civan Tiryaki BulGetirH. Civan Tiryaki NeredeCep NoH. Civan Tiryaki UzmanıH. Civan Tiryaki Özel MuayeneH. Civan Tiryaki NumarasıH. Civan Tiryaki Nerede ÇalışıyorH. Civan Tiryaki GörevliUzmanlıkAileH. Civan Tiryaki ŞikayetH. Civan Tiryaki ÖneriH. Civan Tiryaki EleştiriHastalıklarıYorumlarH. Civan Tiryaki KimdirSekreterHemşireH. Civan Tiryaki Yeni BilgileriH. Civan Tiryaki Hakkında BilgiCerrahHekimH. Civan Tiryaki AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikH. Civan Tiryaki TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviH. Civan Tiryaki Doğum TarihiİrtibatH. Civan Tiryaki Tedavi OlanlarSağlıkH. Civan Tiryaki ÖzgeçmişH. Civan Tiryaki BiyografiCerrahisiH. Civan Tiryaki DoktordurH. Civan Tiryaki Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıH. Civan Tiryaki TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirH. Civan Tiryaki Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnestezi&038;ReanimasyonUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,921 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır