Doktor Bilgileri

Dr. Seçil Çetin
Seçil Çetin (Diyarbakır Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Seçil Çetin (Diyarbakır Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Seçil Çetin hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Seçil Çetin iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Seçil Çetin ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Seçil Çetin ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Seçil Çetin ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Seçil Çetin ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Seçil Çetin ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Seçil,  Çetin,   DiyarbakırSeçil Çetin Muayene ÜcretiSeçil Çetin Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSeçil Çetin Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSeçil Çetin ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSeçil Çetin Hakkında BilgiYorumlarSeçil Çetin KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSeçil Çetin HakkındaSeçil Çetin Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSeçil Çetin ÖzgeçmişiSeçil Çetin RandevuSeçil Çetin MuayenehaneSeçil Çetin Muayene ÜcretiSeçil Çetin ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSeçil Çetin BulGetirSeçil Çetin NeredeCep NoSeçil Çetin UzmanıSeçil Çetin Özel MuayeneSeçil Çetin NumarasıSeçil Çetin Nerede ÇalışıyorSeçil Çetin GörevliUzmanlıkAileSeçil Çetin ŞikayetSeçil Çetin ÖneriSeçil Çetin EleştiriHastalıklarıYorumlarSeçil Çetin KimdirSekreterHemşireSeçil Çetin Yeni BilgileriSeçil Çetin Hakkında BilgiCerrahHekimSeçil Çetin AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSeçil Çetin TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSeçil Çetin Doğum TarihiİrtibatSeçil Çetin Tedavi OlanlarSağlıkSeçil Çetin ÖzgeçmişSeçil Çetin BiyografiCerrahisiSeçil Çetin DoktordurSeçil Çetin Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSeçil Çetin TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSeçil Çetin Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnestezi&038;ReanimasyonUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 39,861 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır