Doktor Bilgileri

Dr. Mehmet Salim Akdemir
Mehmet Salim Akdemir (Diyarbakır Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mehmet Salim Akdemir (Diyarbakır Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Mehmet Salim Akdemir hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Mehmet Salim Akdemir iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mehmet Salim Akdemir ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mehmet Salim Akdemir ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mehmet Salim Akdemir ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mehmet Salim Akdemir ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mehmet Salim Akdemir ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Mehmet,  Salim,  Akdemir,   DiyarbakırMehmet Salim Akdemir Muayene ÜcretiMehmet Salim Akdemir Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMehmet Salim Akdemir Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMehmet Salim Akdemir ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMehmet Salim Akdemir Hakkında BilgiYorumlarMehmet Salim Akdemir KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMehmet Salim Akdemir HakkındaMehmet Salim Akdemir Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMehmet Salim Akdemir ÖzgeçmişiMehmet Salim Akdemir RandevuMehmet Salim Akdemir MuayenehaneMehmet Salim Akdemir Muayene ÜcretiMehmet Salim Akdemir ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMehmet Salim Akdemir BulGetirMehmet Salim Akdemir NeredeCep NoMehmet Salim Akdemir UzmanıMehmet Salim Akdemir Özel MuayeneMehmet Salim Akdemir NumarasıMehmet Salim Akdemir Nerede ÇalışıyorMehmet Salim Akdemir GörevliUzmanlıkAileMehmet Salim Akdemir ŞikayetMehmet Salim Akdemir ÖneriMehmet Salim Akdemir EleştiriHastalıklarıYorumlarMehmet Salim Akdemir KimdirSekreterHemşireMehmet Salim Akdemir Yeni BilgileriMehmet Salim Akdemir Hakkında BilgiCerrahHekimMehmet Salim Akdemir AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMehmet Salim Akdemir TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMehmet Salim Akdemir Doğum TarihiİrtibatMehmet Salim Akdemir Tedavi OlanlarSağlıkMehmet Salim Akdemir ÖzgeçmişMehmet Salim Akdemir BiyografiCerrahisiMehmet Salim Akdemir DoktordurMehmet Salim Akdemir Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMehmet Salim Akdemir TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMehmet Salim Akdemir Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnestezi&038;ReanimasyonUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 67,874 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır