Doktor Bilgileri

Dr. Kamile Keskin Kaş
Kamile Keskin Kaş (Diyarbakır Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Kamile Keskin Kaş (Diyarbakır Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Kamile Keskin Kaş hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Kamile Keskin Kaş iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Kamile Keskin Kaş ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Kamile Keskin Kaş ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Kamile Keskin Kaş ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Kamile Keskin Kaş ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Kamile Keskin Kaş ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Kamile,  Keskin,  Kaş,   DiyarbakırKamile Keskin Kaş Muayene ÜcretiKamile Keskin Kaş Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKamile Keskin Kaş Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKamile Keskin Kaş ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKamile Keskin Kaş Hakkında BilgiYorumlarKamile Keskin Kaş KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKamile Keskin Kaş HakkındaKamile Keskin Kaş Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKamile Keskin Kaş ÖzgeçmişiKamile Keskin Kaş RandevuKamile Keskin Kaş MuayenehaneKamile Keskin Kaş Muayene ÜcretiKamile Keskin Kaş ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKamile Keskin Kaş BulGetirKamile Keskin Kaş NeredeCep NoKamile Keskin Kaş UzmanıKamile Keskin Kaş Özel MuayeneKamile Keskin Kaş NumarasıKamile Keskin Kaş Nerede ÇalışıyorKamile Keskin Kaş GörevliUzmanlıkAileKamile Keskin Kaş ŞikayetKamile Keskin Kaş ÖneriKamile Keskin Kaş EleştiriHastalıklarıYorumlarKamile Keskin Kaş KimdirSekreterHemşireKamile Keskin Kaş Yeni BilgileriKamile Keskin Kaş Hakkında BilgiCerrahHekimKamile Keskin Kaş AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKamile Keskin Kaş TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKamile Keskin Kaş Doğum TarihiİrtibatKamile Keskin Kaş Tedavi OlanlarSağlıkKamile Keskin Kaş ÖzgeçmişKamile Keskin Kaş BiyografiCerrahisiKamile Keskin Kaş DoktordurKamile Keskin Kaş Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKamile Keskin Kaş TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKamile Keskin Kaş Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnestezi&038;ReanimasyonUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 48,175 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır