Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Doğan Demir
DOĞAN DEMİR (Diyarbakır Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DOĞAN DEMİR (Diyarbakır Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. DOĞAN DEMİR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. DOĞAN DEMİR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DOĞAN DEMİR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DOĞAN DEMİR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DOĞAN DEMİR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DOĞAN DEMİR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DOĞAN DEMİR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.DOĞAN,  DEMİR,   DiyarbakırDOĞAN DEMİR Muayene ÜcretiDOĞAN DEMİR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDOĞAN DEMİR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDOĞAN DEMİR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDOĞAN DEMİR Hakkında BilgiYorumlarDOĞAN DEMİR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDOĞAN DEMİR HakkındaDOĞAN DEMİR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDOĞAN DEMİR ÖzgeçmişiDOĞAN DEMİR RandevuDOĞAN DEMİR MuayenehaneDOĞAN DEMİR Muayene ÜcretiDOĞAN DEMİR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDOĞAN DEMİR BulGetirDOĞAN DEMİR NeredeCep NoDOĞAN DEMİR UzmanıDOĞAN DEMİR Özel MuayeneDOĞAN DEMİR NumarasıDOĞAN DEMİR Nerede ÇalışıyorDOĞAN DEMİR GörevliUzmanlıkAileDOĞAN DEMİR ŞikayetDOĞAN DEMİR ÖneriDOĞAN DEMİR EleştiriHastalıklarıYorumlarDOĞAN DEMİR KimdirSekreterHemşireDOĞAN DEMİR Yeni BilgileriDOĞAN DEMİR Hakkında BilgiCerrahHekimDOĞAN DEMİR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDOĞAN DEMİR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDOĞAN DEMİR Doğum TarihiİrtibatDOĞAN DEMİR Tedavi OlanlarSağlıkDOĞAN DEMİR ÖzgeçmişDOĞAN DEMİR BiyografiCerrahisiDOĞAN DEMİR DoktordurDOĞAN DEMİR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDOĞAN DEMİR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDOĞAN DEMİR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 25,390 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır