Doktor Bilgileri

Dr. Necdet Peker
NECDET PEKER (Diyarbakır Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NECDET PEKER (Diyarbakır Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. NECDET PEKER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. NECDET PEKER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NECDET PEKER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NECDET PEKER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NECDET PEKER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NECDET PEKER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NECDET PEKER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.NECDET,  PEKER,   DiyarbakırNECDET PEKER Muayene ÜcretiNECDET PEKER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNECDET PEKER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNECDET PEKER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNECDET PEKER Hakkında BilgiYorumlarNECDET PEKER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNECDET PEKER HakkındaNECDET PEKER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNECDET PEKER ÖzgeçmişiNECDET PEKER RandevuNECDET PEKER MuayenehaneNECDET PEKER Muayene ÜcretiNECDET PEKER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNECDET PEKER BulGetirNECDET PEKER NeredeCep NoNECDET PEKER UzmanıNECDET PEKER Özel MuayeneNECDET PEKER NumarasıNECDET PEKER Nerede ÇalışıyorNECDET PEKER GörevliUzmanlıkAileNECDET PEKER ŞikayetNECDET PEKER ÖneriNECDET PEKER EleştiriHastalıklarıYorumlarNECDET PEKER KimdirSekreterHemşireNECDET PEKER Yeni BilgileriNECDET PEKER Hakkında BilgiCerrahHekimNECDET PEKER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNECDET PEKER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNECDET PEKER Doğum TarihiİrtibatNECDET PEKER Tedavi OlanlarSağlıkNECDET PEKER ÖzgeçmişNECDET PEKER BiyografiCerrahisiNECDET PEKER DoktordurNECDET PEKER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNECDET PEKER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNECDET PEKER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 41,854 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır