Doktor Bilgileri

Dr. Murat İlgaz
MURAT ILGAZ (Diyarbakır Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MURAT ILGAZ (Diyarbakır Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MURAT ILGAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MURAT ILGAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MURAT ILGAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MURAT ILGAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MURAT ILGAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MURAT ILGAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MURAT ILGAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MURAT,  ILGAZ,   DiyarbakırMURAT ILGAZ Muayene ÜcretiMURAT ILGAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMURAT ILGAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMURAT ILGAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMURAT ILGAZ Hakkında BilgiYorumlarMURAT ILGAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMURAT ILGAZ HakkındaMURAT ILGAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMURAT ILGAZ ÖzgeçmişiMURAT ILGAZ RandevuMURAT ILGAZ MuayenehaneMURAT ILGAZ Muayene ÜcretiMURAT ILGAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMURAT ILGAZ BulGetirMURAT ILGAZ NeredeCep NoMURAT ILGAZ UzmanıMURAT ILGAZ Özel MuayeneMURAT ILGAZ NumarasıMURAT ILGAZ Nerede ÇalışıyorMURAT ILGAZ GörevliUzmanlıkAileMURAT ILGAZ ŞikayetMURAT ILGAZ ÖneriMURAT ILGAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarMURAT ILGAZ KimdirSekreterHemşireMURAT ILGAZ Yeni BilgileriMURAT ILGAZ Hakkında BilgiCerrahHekimMURAT ILGAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMURAT ILGAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMURAT ILGAZ Doğum TarihiİrtibatMURAT ILGAZ Tedavi OlanlarSağlıkMURAT ILGAZ ÖzgeçmişMURAT ILGAZ BiyografiCerrahisiMURAT ILGAZ DoktordurMURAT ILGAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMURAT ILGAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMURAT ILGAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 45,901 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır