Doktor Bilgileri

Dr. Bilal Batkan
BİLAL BATKAN (Diyarbakır Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BİLAL BATKAN (Diyarbakır Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. BİLAL BATKAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. BİLAL BATKAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BİLAL BATKAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BİLAL BATKAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BİLAL BATKAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BİLAL BATKAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BİLAL BATKAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.BİLAL,  BATKAN,   DiyarbakırBİLAL BATKAN Muayene ÜcretiBİLAL BATKAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBİLAL BATKAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBİLAL BATKAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBİLAL BATKAN Hakkında BilgiYorumlarBİLAL BATKAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBİLAL BATKAN HakkındaBİLAL BATKAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBİLAL BATKAN ÖzgeçmişiBİLAL BATKAN RandevuBİLAL BATKAN MuayenehaneBİLAL BATKAN Muayene ÜcretiBİLAL BATKAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBİLAL BATKAN BulGetirBİLAL BATKAN NeredeCep NoBİLAL BATKAN UzmanıBİLAL BATKAN Özel MuayeneBİLAL BATKAN NumarasıBİLAL BATKAN Nerede ÇalışıyorBİLAL BATKAN GörevliUzmanlıkAileBİLAL BATKAN ŞikayetBİLAL BATKAN ÖneriBİLAL BATKAN EleştiriHastalıklarıYorumlarBİLAL BATKAN KimdirSekreterHemşireBİLAL BATKAN Yeni BilgileriBİLAL BATKAN Hakkında BilgiCerrahHekimBİLAL BATKAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBİLAL BATKAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBİLAL BATKAN Doğum TarihiİrtibatBİLAL BATKAN Tedavi OlanlarSağlıkBİLAL BATKAN ÖzgeçmişBİLAL BATKAN BiyografiCerrahisiBİLAL BATKAN DoktordurBİLAL BATKAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBİLAL BATKAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBİLAL BATKAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 39,393 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır