Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Şervan Gökhan
ŞERVAN GÖKHAN (Diyarbakır Acil Tıp Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ŞERVAN GÖKHAN (Diyarbakır Acil Tıp Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ŞERVAN GÖKHAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ŞERVAN GÖKHAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ŞERVAN GÖKHAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ŞERVAN GÖKHAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ŞERVAN GÖKHAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ŞERVAN GÖKHAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ŞERVAN GÖKHAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ŞERVAN,  GÖKHAN,   DiyarbakırŞERVAN GÖKHAN Muayene ÜcretiŞERVAN GÖKHAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞERVAN GÖKHAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞERVAN GÖKHAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞERVAN GÖKHAN Hakkında BilgiYorumlarŞERVAN GÖKHAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞERVAN GÖKHAN HakkındaŞERVAN GÖKHAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞERVAN GÖKHAN ÖzgeçmişiŞERVAN GÖKHAN RandevuŞERVAN GÖKHAN MuayenehaneŞERVAN GÖKHAN Muayene ÜcretiŞERVAN GÖKHAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞERVAN GÖKHAN BulGetirŞERVAN GÖKHAN NeredeCep NoŞERVAN GÖKHAN UzmanıŞERVAN GÖKHAN Özel MuayeneŞERVAN GÖKHAN NumarasıŞERVAN GÖKHAN Nerede ÇalışıyorŞERVAN GÖKHAN GörevliUzmanlıkAileŞERVAN GÖKHAN ŞikayetŞERVAN GÖKHAN ÖneriŞERVAN GÖKHAN EleştiriHastalıklarıYorumlarŞERVAN GÖKHAN KimdirSekreterHemşireŞERVAN GÖKHAN Yeni BilgileriŞERVAN GÖKHAN Hakkında BilgiCerrahHekimŞERVAN GÖKHAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞERVAN GÖKHAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞERVAN GÖKHAN Doğum TarihiİrtibatŞERVAN GÖKHAN Tedavi OlanlarSağlıkŞERVAN GÖKHAN ÖzgeçmişŞERVAN GÖKHAN BiyografiCerrahisiŞERVAN GÖKHAN DoktordurŞERVAN GÖKHAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞERVAN GÖKHAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞERVAN GÖKHAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıp-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35,414 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır