Doktor Bilgileri

Dr. Ruhal Yetişir
RUHAL YETİŞİR (Diyarbakır Acil Tıp Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor RUHAL YETİŞİR (Diyarbakır Acil Tıp Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. RUHAL YETİŞİR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. RUHAL YETİŞİR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor RUHAL YETİŞİR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor RUHAL YETİŞİR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor RUHAL YETİŞİR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor RUHAL YETİŞİR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor RUHAL YETİŞİR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.RUHAL,  YETİŞİR,   DiyarbakırRUHAL YETİŞİR Muayene ÜcretiRUHAL YETİŞİR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerRUHAL YETİŞİR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriRUHAL YETİŞİR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarRUHAL YETİŞİR Hakkında BilgiYorumlarRUHAL YETİŞİR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiRUHAL YETİŞİR HakkındaRUHAL YETİŞİR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıRUHAL YETİŞİR ÖzgeçmişiRUHAL YETİŞİR RandevuRUHAL YETİŞİR MuayenehaneRUHAL YETİŞİR Muayene ÜcretiRUHAL YETİŞİR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraRUHAL YETİŞİR BulGetirRUHAL YETİŞİR NeredeCep NoRUHAL YETİŞİR UzmanıRUHAL YETİŞİR Özel MuayeneRUHAL YETİŞİR NumarasıRUHAL YETİŞİR Nerede ÇalışıyorRUHAL YETİŞİR GörevliUzmanlıkAileRUHAL YETİŞİR ŞikayetRUHAL YETİŞİR ÖneriRUHAL YETİŞİR EleştiriHastalıklarıYorumlarRUHAL YETİŞİR KimdirSekreterHemşireRUHAL YETİŞİR Yeni BilgileriRUHAL YETİŞİR Hakkında BilgiCerrahHekimRUHAL YETİŞİR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikRUHAL YETİŞİR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviRUHAL YETİŞİR Doğum TarihiİrtibatRUHAL YETİŞİR Tedavi OlanlarSağlıkRUHAL YETİŞİR ÖzgeçmişRUHAL YETİŞİR BiyografiCerrahisiRUHAL YETİŞİR DoktordurRUHAL YETİŞİR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıRUHAL YETİŞİR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirRUHAL YETİŞİR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıp-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 31,952 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır