Doktor Bilgileri

Dr. Gülhan Onuk
GÜLHAN ONUK (Diyarbakır Acil Tıp Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÜLHAN ONUK (Diyarbakır Acil Tıp Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. GÜLHAN ONUK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. GÜLHAN ONUK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÜLHAN ONUK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÜLHAN ONUK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÜLHAN ONUK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÜLHAN ONUK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÜLHAN ONUK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.GÜLHAN,  ONUK,   DiyarbakırGÜLHAN ONUK Muayene ÜcretiGÜLHAN ONUK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÜLHAN ONUK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÜLHAN ONUK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÜLHAN ONUK Hakkında BilgiYorumlarGÜLHAN ONUK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÜLHAN ONUK HakkındaGÜLHAN ONUK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÜLHAN ONUK ÖzgeçmişiGÜLHAN ONUK RandevuGÜLHAN ONUK MuayenehaneGÜLHAN ONUK Muayene ÜcretiGÜLHAN ONUK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÜLHAN ONUK BulGetirGÜLHAN ONUK NeredeCep NoGÜLHAN ONUK UzmanıGÜLHAN ONUK Özel MuayeneGÜLHAN ONUK NumarasıGÜLHAN ONUK Nerede ÇalışıyorGÜLHAN ONUK GörevliUzmanlıkAileGÜLHAN ONUK ŞikayetGÜLHAN ONUK ÖneriGÜLHAN ONUK EleştiriHastalıklarıYorumlarGÜLHAN ONUK KimdirSekreterHemşireGÜLHAN ONUK Yeni BilgileriGÜLHAN ONUK Hakkında BilgiCerrahHekimGÜLHAN ONUK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÜLHAN ONUK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÜLHAN ONUK Doğum TarihiİrtibatGÜLHAN ONUK Tedavi OlanlarSağlıkGÜLHAN ONUK ÖzgeçmişGÜLHAN ONUK BiyografiCerrahisiGÜLHAN ONUK DoktordurGÜLHAN ONUK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÜLHAN ONUK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÜLHAN ONUK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıp-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 44,789 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır