Doktor Bilgileri

Dr. Emre Bilgiç
EMRE BİLGİÇ (Diyarbakır Acil Tıp Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor EMRE BİLGİÇ (Diyarbakır Acil Tıp Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. EMRE BİLGİÇ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. EMRE BİLGİÇ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor EMRE BİLGİÇ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor EMRE BİLGİÇ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor EMRE BİLGİÇ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor EMRE BİLGİÇ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor EMRE BİLGİÇ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.EMRE,  BİLGİÇ,   DiyarbakırEMRE BİLGİÇ Muayene ÜcretiEMRE BİLGİÇ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEMRE BİLGİÇ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEMRE BİLGİÇ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEMRE BİLGİÇ Hakkında BilgiYorumlarEMRE BİLGİÇ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEMRE BİLGİÇ HakkındaEMRE BİLGİÇ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEMRE BİLGİÇ ÖzgeçmişiEMRE BİLGİÇ RandevuEMRE BİLGİÇ MuayenehaneEMRE BİLGİÇ Muayene ÜcretiEMRE BİLGİÇ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEMRE BİLGİÇ BulGetirEMRE BİLGİÇ NeredeCep NoEMRE BİLGİÇ UzmanıEMRE BİLGİÇ Özel MuayeneEMRE BİLGİÇ NumarasıEMRE BİLGİÇ Nerede ÇalışıyorEMRE BİLGİÇ GörevliUzmanlıkAileEMRE BİLGİÇ ŞikayetEMRE BİLGİÇ ÖneriEMRE BİLGİÇ EleştiriHastalıklarıYorumlarEMRE BİLGİÇ KimdirSekreterHemşireEMRE BİLGİÇ Yeni BilgileriEMRE BİLGİÇ Hakkında BilgiCerrahHekimEMRE BİLGİÇ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEMRE BİLGİÇ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEMRE BİLGİÇ Doğum TarihiİrtibatEMRE BİLGİÇ Tedavi OlanlarSağlıkEMRE BİLGİÇ ÖzgeçmişEMRE BİLGİÇ BiyografiCerrahisiEMRE BİLGİÇ DoktordurEMRE BİLGİÇ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEMRE BİLGİÇ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEMRE BİLGİÇ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıp-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 56,343 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır