Doktor Bilgileri

Dr. İbrahim Tunç
İBRAHİM TUNÇ (Diyarbakır Acil Tıp Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İBRAHİM TUNÇ (Diyarbakır Acil Tıp Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. İBRAHİM TUNÇ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. İBRAHİM TUNÇ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İBRAHİM TUNÇ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İBRAHİM TUNÇ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İBRAHİM TUNÇ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İBRAHİM TUNÇ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İBRAHİM TUNÇ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.İBRAHİM,  TUNÇ,   DiyarbakırİBRAHİM TUNÇ Muayene ÜcretiİBRAHİM TUNÇ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİBRAHİM TUNÇ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİBRAHİM TUNÇ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİBRAHİM TUNÇ Hakkında BilgiYorumlarİBRAHİM TUNÇ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİBRAHİM TUNÇ HakkındaİBRAHİM TUNÇ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİBRAHİM TUNÇ ÖzgeçmişiİBRAHİM TUNÇ RandevuİBRAHİM TUNÇ MuayenehaneİBRAHİM TUNÇ Muayene ÜcretiİBRAHİM TUNÇ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİBRAHİM TUNÇ BulGetirİBRAHİM TUNÇ NeredeCep NoİBRAHİM TUNÇ UzmanıİBRAHİM TUNÇ Özel MuayeneİBRAHİM TUNÇ NumarasıİBRAHİM TUNÇ Nerede ÇalışıyorİBRAHİM TUNÇ GörevliUzmanlıkAileİBRAHİM TUNÇ ŞikayetİBRAHİM TUNÇ ÖneriİBRAHİM TUNÇ EleştiriHastalıklarıYorumlarİBRAHİM TUNÇ KimdirSekreterHemşireİBRAHİM TUNÇ Yeni BilgileriİBRAHİM TUNÇ Hakkında BilgiCerrahHekimİBRAHİM TUNÇ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİBRAHİM TUNÇ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİBRAHİM TUNÇ Doğum TarihiİrtibatİBRAHİM TUNÇ Tedavi OlanlarSağlıkİBRAHİM TUNÇ ÖzgeçmişİBRAHİM TUNÇ BiyografiCerrahisiİBRAHİM TUNÇ DoktordurİBRAHİM TUNÇ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİBRAHİM TUNÇ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİBRAHİM TUNÇ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıp-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 41,151 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır