Doktor Bilgileri

Dr. Abdurrahman Aktaş
Abdurrahman Aktaş (Diyarbakır Acil Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Abdurrahman Aktaş (Diyarbakır Acil Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Abdurrahman Aktaş hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Abdurrahman Aktaş iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Abdurrahman Aktaş ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Abdurrahman Aktaş ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Abdurrahman Aktaş ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Abdurrahman Aktaş ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Abdurrahman Aktaş ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Abdurrahman,  Aktaş,   DiyarbakırAbdurrahman Aktaş Muayene ÜcretiAbdurrahman Aktaş Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAbdurrahman Aktaş Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAbdurrahman Aktaş ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAbdurrahman Aktaş Hakkında BilgiYorumlarAbdurrahman Aktaş KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAbdurrahman Aktaş HakkındaAbdurrahman Aktaş Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAbdurrahman Aktaş ÖzgeçmişiAbdurrahman Aktaş RandevuAbdurrahman Aktaş MuayenehaneAbdurrahman Aktaş Muayene ÜcretiAbdurrahman Aktaş ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAbdurrahman Aktaş BulGetirAbdurrahman Aktaş NeredeCep NoAbdurrahman Aktaş UzmanıAbdurrahman Aktaş Özel MuayeneAbdurrahman Aktaş NumarasıAbdurrahman Aktaş Nerede ÇalışıyorAbdurrahman Aktaş GörevliUzmanlıkAileAbdurrahman Aktaş ŞikayetAbdurrahman Aktaş ÖneriAbdurrahman Aktaş EleştiriHastalıklarıYorumlarAbdurrahman Aktaş KimdirSekreterHemşireAbdurrahman Aktaş Yeni BilgileriAbdurrahman Aktaş Hakkında BilgiCerrahHekimAbdurrahman Aktaş AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAbdurrahman Aktaş TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAbdurrahman Aktaş Doğum TarihiİrtibatAbdurrahman Aktaş Tedavi OlanlarSağlıkAbdurrahman Aktaş ÖzgeçmişAbdurrahman Aktaş BiyografiCerrahisiAbdurrahman Aktaş DoktordurAbdurrahman Aktaş Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAbdurrahman Aktaş TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAbdurrahman Aktaş Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 52,903 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır